Detail recenze: Hotel Pavilony MA

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Podgora

3/5

Cena
od 577 Kč/os
Bohumila:
Do pokoje bylo zřejmě dodatečně zabudováno sociální zařízení na úkor velikosti pokoje. Průchod mezi nábytkem a stěnami byl velmi úzký. Na pokoji nám chyběla lednička.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel byl čistý, ložní prádlo i ručníky pravidelně měněny. Ochotně nám bylo vyměněno dvouprostěradlo za dvě menší. Velice málo prostoru na projítí kolem lůžek. Pokoj by bylo třeba vybavit ledničkou. Velmi malý balkonek. Není možno natočit židli v jiném směru než jak je postavena při příchodu.


Strava a stravování

Se stravou jsme byly spokojené, snad pouze snídaně by mohla být pestřejší. Personál v jídelně velmi ochotný.


Vybavení, služby a personál

Z vybavení hotelu (mimo našeho pokoje) jsme téměř nic nevyužívaly. Hudba, která nám hrála pod oknem každý večer do 24.00, se nám nelíbila, ale respektovaly jsme, že věkové složení je různé a jinému by se zase nemusel líbit náš výběr. Jadranské melodie jsme chodily poslouchat na pěší zónu.


Pláž a moře

Moře úžasné, pláž přelidněná.


Okolí hotelu

Každý večer jsme procházely jinými částmi městečka, všude bylo bezpečno. Bez problémů jsme koupily nutné potraviny a nápoje.


Celkový dojem

Celkový dojem byl dobrý, protože je pro nás důležitější s kým než kam.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h