Detail recenze: Hotel Regia Damona

  Slovensko, Západní Slovensko, Bojnice

3/5

Cena
od 480 Kč/os
Seya1111:
Velmi mě mrzí , že jsem tentokrát nechala věci plynout a nedala na svůj 6-tý smysl a neslédla recenze na výše uvedený hotel před tím, než jsme se společně s manželem a našimi známými rozhodli strávit prodloužený víkend právě v tomto hotelu. Všechny zde uvedené recenze mi mluví z duše . Všechny jsou pravdivé do posledního detailu. Prosím čtěte. Ráda bych ještě upozornila , že jsem nenáročný klient , který si nepotrpí na žádný velký konfort . Na krátké dovolené jezdím často , ale nikdy jsme ještě neměla potřebu takto negativně reagovat.

Ubytování

Byli jsme s přáteli ubytováni v 5-tém patře hotelu . Jiné tedy nebudu hodnotit, protože jsem je neviděla. Výhled opravdu nádherný ( ten na zámek) Jen škoda , že není večer výrazněji nasvícen. Co se týče vybavení pokojů je jednoduché. Osobně mi vadil jen starý sežmoulaný polštář, na kterém se nedalo spát . Lůžkoviny staré. Koupelna , když pominu že byla silně vystíkaná savem a že se nedá v koupeně větrat tak mi vadilo hlavně malé umyvadlo v němž se nedalo umýt . Ráno teplá voda - nadstandart. Navíc po celý den špatný tlak vody. Večer jsme si museli říct o zatopení ( podotýkám, že v termínu 13.10.-15.10.) . Zprovoznění topné soustavy musel neochotný personál recepce předem zkonzultovat s ředitelem , který se dostavil až ve 20 hodin. Kotelník si nám stěžoval, že má volno a bude se muset znovu převléct a jít topit.


Strava a stravování

Když pominu to, že jsme si nemohli vybrat večeři tak mě velmi zarazila porce, kterou jsme dostali dvě malé naběračky rýže a k tomu "holubí" stehýnko. Manžel se vůbec nenajedl. Druhý den halušky, perktelt, nebo květák . Opět porce pro děti . Neochotný číšník - už jsme měli dojezeno , když se nás přišel zeptat co chceme k pití. Jeden den mě odbyl s tím, že mají svatbu a druhý den s tím, že nestíhá, protože je na to sám. Co se týče snídaní ... tak raut doplňovali. A snídaně mi chutnala (naši známí reklamovali pouze párky, které já nejím ... levné a rozmočené ).


Vybavení, služby a personál

Fuj ...když si na to vzpomenu je mi nanic. Snad nejhorší zkušenost v celém mém životě. Už při příjezdu nás uvítali u závory (přes kterou jsme se měli dostat na parkoviště ) místo dobrý den co si přejete tak strohým co chcete!!!! Snad proto, že jsme si dovolili zazvonit třikrát, protože jsme tam stáli s autem asi tři minuty a nevěděli jaká je praxe. Na recepci z nás neochotná recepční udělala pitomce, protože jsme do přihlašovacího lístku hotelu uvedli ,že místo trvalého pobytu - stát je ČR a "milá" slečna tam chtěla CZE. Když jsme vytáhli vouchery tak se jen zašklebila a sdělila, že máme pouze ubytování a polopenzi. My přitom měli wellness pobyt s 50% procentními slevami na veškeré služby ...viřivka, sauna, masáže. Nic z toho jsme však u nich čerpat nemohli prý je to chyba slevového servru a je to prostě nezajímá. Také inzerovaná cena za pobyt v termálech nebyla uvedena správně. Večer jsem měla možnost konzultovat problém s panem ředitelem . Donesla jsem na recepci vytisknutý leták , kde byly uvedeny všechny slevy na služby. Dostalo se mi jen neprofesionální jednání, které jsem v životě nezažila. Otočil se ke mě zády odešel do vedlejší místnosti a něco tam hulákal. Ani náznak nějakého kompromisu, ani náznak nějak slušně se k jejich chybě postavit a řešit situaci a vyjít vstřích klientovi .... Hnus. !!!!! To se mě dotklo asi nejvíc.


Okolí hotelu

Okolí ... hlavně lázně a samotné a Bojnice i s hradem jsou moc pěkné . Doporučuji však jiný hotel. Je možné navštívit hrad, ZOO , dinopark, termály v hotelu Mier, kde mají i venkovní bazén, navíc v létě je i venkovní koupaliště Čajka, muzeum pravěku ... nejen pro rodiny s dětmi . V okolí lázní super cukrárna. Tam je personál moc milý . Množství jezírek, vycházkových tras, kaváren a restaurací ...


Celkový dojem

Hodnotím především hotel , protože především tam jsme utratili peníze a fakticky nikomu ho nedoporučuji. Těšila jsme se naklidný prodloužený víkend s wellnes a termály a nakonec jen zklamání . Ještě poznámka na konec -termály jsou hodně retro ( žádné velké investice do bazénů od dob socializmu).


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h