Detail recenze: Hotel Residence Bernardo

  Itálie, Kalábrie, Marina di Mandatoriccio

5/5

Cena
od 398 Kč/os
Vlasta Nechanická:
Apartmánhotel se nachází nedaleko pláže uprostřed zeleně, kde je klid a pohoda. Navštívili jsme tuto destinaci už 2x a letos se chystáme potřetí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zařízené a čisté. V každém apatmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC, malá kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnkou a lednicí. Stejně sem chodíte si jen odpočinout a vyspat. Jinak trávíte čas u bazénu a v baru.


Strava a stravování

Když jsme byli poprvé, měli jsme ještě českou kuchyni, řekla bych, že podruhé nám chutnalo o trošku víc, ochutnávali jsme italkou kuchyni. Jídla bylo vždycky dost. Ještě je tu jeden bonus a to je bar, kde se čepuje české pivčo i za české penízky.


Vybavení, služby a personál

Personál byl úplně úžasný, vstřícný a komunikativní. Neměli jsme v tomto ohledu žádný problém. Výlety se nám libily. První rok jsme byli v Taormine, podívat se na sopku a další rok jsme byli v Cariati.


Pláž a moře

Pláže jsou písčité a voda je průzračná, od hotelu je vzdálená cca 200 m. V hotelu vám zapůjčí slunečník na celý týden. Budete ho potřebovat, je tu velmi teplo.


Okolí hotelu

Okolí hoteli v červnu se teprve upravuje, ale bylo tu všude čisto a uklizeno. Jen u kontejneru trochu nepořádku. Nedaleko je svatební hrad, vřele doporučuji navštívit. Hned vedle hotelu je malý obchůdek a v nedalekém městečku Pietro Paula je supermarket, kde koupíte úplně všechno a hlavně je tam úžasná cukrárna s bezvadnou zmrzlinou.


Celkový dojem

Dovolená se nám moc líbila, zkuste najít dovolenou skoro "v tropech" za tak úžasnou cenu a užívat si jí s tak bezva personálem. Delegátka Martinka se opravdu snaží vám pobyt zpříjemnit.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno