Detail recenze: Hotel Royal Atlas & Spa

  Maroko, Agadir

3/5

Cena
od 13 990 Kč/os
Lucie T.:
Tento hotel leží v srdci Agadiru, přímo o krásné pláže. Nákupní možnosti jsou asi 200m od hotelu, od letiště je vzdálen 25km, cca 35 minut jízdy busem při větším provozu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou velké a moderně zařízené a klimatizované, TV, balkon, koupelna a WC oddělené. Měli jsme možnost vidět i pokoj rodinný, kde jsou 2 místnosti oddělené zídkou.


Strava a stravování

Co se týče stravy je formou bufetu. Převládá zde spousta čerstvé zeleniny, čerstvé mořské ryby, ovoce, široký výběr předkrmů a také dezertů. Masa zde bylo poskromnu. U snídaně jak vajíčka či omelety, tak vafle, palačinky, sladké buchty, ale také pečivo, dále sýry, šunka, džemy a jiné. K snídani byl vždy fresh juice z čerstvě vymačkaných pomerančů, V Maroku je vyhlášený marocký mátový čaj neboli "Marocká whisky". V hotelu jsou 2 ala carte restaurace, a to Marocká a Italská, kde je výběr z Menu. U bazénu je také pool bar, kde je možné se během dne občersvit. Mají zde také dobré pivo - 2dcl lahve. Místní alkoholický nápoj je Mahia - jedná se o pálenku z kaktusu.


Vybavení, služby a personál

Hotel nabízí wifi připojení v lobby zdarma, poté v internetovém koutku za poplatek, v hotelu se nachází i spa centrum, které je za poplatek, je zde možné od 10-16h, využít zdarma posilovnu a také vyhřívaný krytý bazén, vířivka je za poplatek. Hotel má k dispozici, také hezky dětský koutek - miniclub. Má


Pláž a moře

Hotel leží přímo u píseční pláže s pozvolným vstupem do moře, přes pěknou promenádu. Na pláži jsou lehátka i osušky zdarma. Hotel má také venkovní 2 bazény, jeden vyhřívaný a také jeden krytý ve spa


Okolí hotelu

Z hotelu se dá jít podél pláže po promenádě několik kilometrů, je zde čisto, na promenádě je také sportovní vybavení, jako jsou např. orbitrek, rotoped a jiné posilovací stroje, dá se zde běhat, je možné také dojít k nákupním možnostem.


Celkový dojem

Hotel se mi velice líbil, je krásný čistý, personál velice milý a vstřícný, nikde za nic neočekávají bakšišné, Hotel navštěvují Holanďané, Saudští Arabové a Poláci, také Rusové, le v Maroku celkově moc Rusů není.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno