Detail recenze: Hotel Royal Atlas & Spa

  Maroko, Agadir

3/5

Cena
od 14 990 Kč/os
Eva:
Nic horšího jsem ještě nezažila!!!

Ubytování

Pokoje žádný luxus, ale celkem slušně zařízené. Až na postele na kolečkách a koupelnu s WC, kde byla jasně viditelná špína a plíseň. Smrad z kuchyně nedovoloval otvírat dveře na balkon, otřesný výhled do ulice.


Strava a stravování

Kdo nezažije neuvěří....žalostně malý výběr jídla, stále chybělo jídlo, které nebylo ani dobré. Chyběly základní věci jako příbory, talířky, kávu a čaj pokud nějaké vůbec dostanete si mícháte vidličkou! Objednáte si víno, dostanete vodu a to ne ještě vždy. Použité ubrousky po předchozích hostech,které znovu krásně složí tak aby nebyla vidět špína nechávají na stolech, ubrusy špinavé, hrozný chaos a nepořádek.Vrcholem bylo když renomovaný kuchař připravoval jídlo na jédné pánvi a při snaze jídlo otočit, hodil vřelý obsah pánve paní do dekoltu-bez omluvy!Rovněž bylo zábavné vidět naštvaného číšníka vzteky kopat do stolu přímo před plnou restaurací.Při hledání místa nás personál dokonce vyhazoval ven z restaurace. Rovněž odpolední snack u bazénu byl otřesný, čekání na suchou hnusnou bagetu hodinu nás po dvou dnech přestalo bavit. I personál u venkovního baru si počínal profesionálně, kde občas nechal kolovat použité sklenice mezi další hosty.Čekání na kavu a další nápoje bez komentáře. Další bar pod recepcí jako přes kopírák s venkovním barem, personál se tvářil že je práce hrozně baví. Je toho daleko více...to vše se dělo za přísného dohledu nažehlených manažerů hotelu!!!!!!!!!!! Výběr all inclusive v tomto případě absolutně neodpovídal standartu.


Vybavení, služby a personál

Personál horší než první ročník učebního oboru kuchař - číšník. Nezájem, neochota, ignorace, arogance, absolutně neprofesionální přístup.


Pláž a moře

Pláž dlouhá, široká, písčitá, nedoporučuji chodit bos, všude špína, zápach, nepořádek. Moře do kterého jsem raději ani nešla - plavou v něm odpadky a různé neidentifikovatelné předměty po místních obyvatelích. Pláž plná maročanů, kteří jsou hluční, vlezlí a hlavně špinaví.


Okolí hotelu

Krásná dlouhá promenáda, bez obchodů, v obležení snad celého Agadiru, jde cítit močovinou, člověk se zde cítí ne zrovna bezpečně, po zkušenosti nabídky místního překupníka marihuany jsme se raději vrátili do komplexu.


Celkový dojem

Rozhodně před tímto hotelem varuji. Pro nás velmi hořká zkušenost za nemalé peníze. Nechápu předchozí recenze, které hodnotí hotel kladně, to si snad píšou cestovní kanceláře samy. Hotel a jeho služby neodpovídají ani 3*.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h