Detail recenze: Hotel Santiago ***

Kuba

Cena
od 40 932 Kč/os
Pavla Outulná:
Hotel je komplex několika patrových budov, každá asi o 4 pokojích. V hlavní budově byla zřejmě pouze restaurace.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Zařízení pokoje bylo dostačující, účelné. Pokoj byl prostorný, vybaven individuální klimatizací, TV. Chyběla skříň. K dispozici byla pouze tyč s ramínky, která byla součástí police na TV. Ta byla upevněna na zdi. Zásuvky zde byly 110V.


Strava a stravování

Večeře i snídaně byly servírované, chutné. Obsluha nebyla moc příjemná.


Vybavení, služby a personál

Součástí komplexu je venkovní bazén, který jsme ovšem neměli možnost vidět.


Okolí hotelu

Komplex nebyl nijak oddělen od domů místních obyvatel, hned naproti se tak dal pozorovat jejich život. V okolí byl klid a řekla bych, že v okolí se ani téměř nic nenacházelo. Naproti hlavní budově byl malý obchod s potravinami.


Celkový dojem

V hotelu jsme strávili 1 noc. Dojeli jsme večer a ráno pokračovali v cestě. Neměla jsem s ubytováním problém.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes 9–16 h