Detail recenze: Hotel Sara

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

4/5

Cena
od 10 084 Kč/os
Lucie:
Musím přiznat, že jsem vybrali opravdu krásnou lokalitu. Moře je přes krásný parčík od hotelu. Doporučuji výlet na Alanya castle, kde je nádherný výhled na celé město i moře.

Ubytování

Trošku nespokojená jsem byla s koupelnou, mezi spáry byla plíseň. Upozornila jsem uklizečku, která plíseň vydrhla. Jinak pokoje jsou sice menší, ale pěkné a poměrně moderní. Na pokoji samozřejmě nechybí klimatizace.


Strava a stravování

V hotelu je stravování pouze all inclusive. Snídaně, oběd a večeře. Mezi hlavními chody byly u bazénu připraveny třeba hamburgery, nebo těstoviny. Dále zde byla i paní která dělala gözmele (něco jako naše palačinky - s cukrem, bramborem anebo sýrem) Jídlo bylo výborné. Hodně salátů, různě upravená masa, ovoce, dezerty. Každý den něco nového. Před vámi dělají palačinky, gyros, steaky,...


Vybavení, služby a personál

Turci jsou velice ochotní a přátelští. Pokud jsme dojedli, talíř byl okamžitě odnešený. Ve všem se nám pokoušeli vyhovět. Když jsme byli se službami spokojeni, dávali jsme "bakšiš" ( dýško ) to je v Turecku slušnost.


Pláž a moře

Na pláži byl hrubý písek. Moře čisté, občas vetší vlny. Ale pokud chcete šnorchlovat, nic moc neuvidíte.


Okolí hotelu

Hotel je přímo v centru. Všude kolem jsou obchody, restaurace,lékárny, pošta i obchoďák. Pláž je 50 m od hotelu.


Celkový dojem

Rozhodně doporučuji!!


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h