Detail recenze: Hotel Savojo

  Černá Hora, Budva, Buljarica

3/5

Cena
od 4 039 Kč/os
Jana:
Představa ideální dovolené, která se vydařila pouze vzhledem k přírodě.

Ubytování

ubytování v jednoduše zařízeném pokoji, jedna skříň, lednička a postele


Strava a stravování

strrava byla úplně bez chuti, za celý pobyt 15 dní jsme dostali 2ks jablek, tedy žádné ovoce. Polévka b yla jako u nás ze sáčku, bramborová kaše totálně bez chuti a snad tam nebylo ani mléko, jen voda. Saláty k jídlu se skládaly z nakrájeného zelí a jedenkrát byly rajčata. V pátek došlo točené pivo, takže další 3 dny nebylo, pan majitel byl líný si zajet pro sud. Při objednávce řeckého salátu mně bvlo řečeno, že nejsou olivy, další den jsem chtěla šopák, opět nebyla okurka.Zákusky po večeři byly buď palačinka s marmeládou nebo čistý pudink, popř. suchá buchta - piškot bez ničeho. Počítat s tím, že si budu dokupovat stravu.


Vybavení, služby a personál

Obsluha neustále zapomínala, co jsme si objednali. Dokonce při odjezdu na výlet na nás zapomněli s balíčkem, takžejsme odjížděli hladoví, protože jsme s tím počítali na cestu. Personál neumí ani blafnout anglicky, musíte se snažit pochopit, co Vám nabízí za jídlo. Ovšem za 15 dní jsme se toho dost naučili. Hotel absolutně neposkytuje služby podle uvedených hvězdiček. Dokonce nám 3 dny nikdo neuklidil, ani nevyměnil ručníky, tak jsem si je vyměnila sama, když nechala uklizečka otevřenou skříň. Přitom šla kolem a tvrdila mi, že za 5 minut přijde uklidit.


Pláž a moře

Pláž je kamenitá, doporučuji boty do vody, je to lepší a stabilnější při vstupu do moře. Deštníky nestojí 4 eura, ale 5. V prvních dnech nám nedali ani matrace na lehátka, která byla ze dřeva a pěkně tlačila. A to jsme platili (pitomci). Ještě, že jsme měli na balkone na židlích polštářky. My je měli, někteří neměli. Asi po týdnu konečně vytáhli matrace Ovšem moře krásné čisté. Jedniná výhoda, že bylo na pláži málo lidí, jen v sobotu a neděli přibylo návštěvníků - místní černohorci.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je pěkné, chtělo by to zlepšit čistotu. V okolí se válí odpadky. Ovšem co nás nejvíc dorazilo, b ylo to, že večer kousek za vesnicí likvidovali místní ekologicky odpad. Jednouše tím, že ho zapálili a ten smrad z pálených igelitů se linul nad moře. Číšník mě tvrdil, že je to magla - česky mlha.A to prosím prý má Černá Hora nejčistčí ovzduší, protože tam nejsou továrny. Kousek nad hotelem jsou 3 kostely, odkud je krásnýpohled na okolí. Procházkou cca 45 min se přijde do Petrovacu, kde je moc turistů, ale větší výběr jídla a možnost nákupu.


Celkový dojem

Krásné moře, krásné hory, jen to kazí poskytování služeb v našem hotelu. Jen pro opravdu nenáročnou klientelu.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h