Detail recenze: Hotel Špindlerova Bouda

  Česko, Královéhradecký kraj, Špindlerův Mlýn

4/5

Čenda:
První dojem byl velice příjemný, hezké prostředí, vkusně zařízeno přivítání od recepčního už nebylo tak příjemné, měli jsme pokoj na Depandaci, ale když jsme se šli ubytovat, v pokoji byl odér po právě nové malbě,, prý malovali přes noc", tak jsme chtěli jiný pokoj, recepční byl nepříjemný, ale nakonec nám nabídnul pokoj na hotelu, jenže ten byl tak malý,,původně asi 1lůžák" tak jsme ho odmítli, a raději šli zpět do odéru nové malby na Depandaci.

Ubytování

Pokoj jinak slušný, pěkně zařízený, ale nemohli jsme se zbavit odéru nové malby, úklid po malování nebyl dotažen, na koberci zbytky barvy, za radiátorem pavučiny. Největší šok však byl ve sklepě, kde jsme asi neměli co dělat, ale dveře byly otevřeny, a tak jsme nahlédli, na schodech kyble s barvama, pod schody pytle s odpadky, které tam už nějaký čas ležely a linul se od nich patřičný zápach.


Strava a stravování

Strava neodpovídá 3a půl hvězdičkovému hotelu, snad pouze cenou. Jídlo bylo téměř studené, úprava na talíři žádná. Cena za nápoje vysoká, pivo 10° za stejnou cenu jako 12°


Vybavení, služby a personál

vybavení pěkné, až na kulečníky u kterých není dostatek místa a jsou potrhaná plátna, za 200kč na hodinu co byste chtěli? personál restaurace, slušné vystupování, ale za barem zbytečně hlučný recepční se tváří aby vás neurazili, ale je to jen přetvářka nejhůře na nás působyl majitel, který řval na personál, je na něm vidět arogance a hlavně chodil po hotelu se zapálenou cigaretou ačkoli deklaruje hotel i restauraci jako nekuřáckou.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

u hotelu sjezdovka není, běžecké tratě hotel nemá do Špindlu jezdí hotelový skibus,,ale bez příslušného povolení ", ani řidič nemá veškeré doklady k provozu, jediné plus je, že jezdí zadarmo. Nevím jak by to bylo v případě nějaké nehody?


Okolí hotelu

v době naší návštěvy bylo okolí hotelu pod sněhem, parkoviště pěkně upravené, vyfrézované, ten starší řidič frézy se snažil, aby zaparkovaná auta měla dostatek místa na vyjetí a aby vyfrézovaný sních neházel na zaparkovaná auta.


Celkový dojem

byli jsme zde poprvé a taky naposledy


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.