Detail recenze: Hotel Sunny Bay

  Bulharsko, Pomorie

4/5

Cena
od 7 049 Kč/os
Lenka:
Hotel odpovídá označeni - 3 hvězdy, nečekejte zázraky, je to průměr, nenáročným klientům postačí.

Ubytování

Běžný hotel s proskleným výtahem,personál se snaží,ale nepředře.


Strava a stravování

Měli jsme pouze snídaně, večeře nemá smysl dokupovat, v blizkém okoli dostatečný výběr hospůdek s přijatelnými cenami. Snídaně byly stále stejné,ale pravidelně doplňovány .Problém je nedostatečný počet stolů,tudíž čekáte až někdo dojí.Jídelna je zároveň hotelová restaurace.


Vybavení, služby a personál

Pokoje klasické s lednicí, úklid každý den, ručníky měněny 3x za týden.V recepci a hotelové restauraci internet.Na požádání zdelí heslo na wifi.Hotel neposkytuje žádné sportoní ani kulturní vyžití,bazén nemá.


Pláž a moře

Hotel je přímo u pláže. Slunečníky a lehátka za poplatek, je jich tam dostatek, většina turistů má svůj slunečnik,tudiž jsou pláže po 10hod.zaplněny a pod slunečníky je prázdno.Čistota na plážích se podstatně zlepšila i když je stále co zlepšovat


Okolí hotelu

Podél pláže dostatek hospůdek .Do centa je to asi 10min.Je zde tržnice kolotoče,obchůdky všeho druhu, na náměstí kulturní programy- folklór,silácka shou...


Celkový dojem

V tomto letovisku jsme byli před 5ti lety, je tu spousta nových hotelů, údržba pláží se zlepšila o 100%. Bulharsko je levná dovolená (oproti Řecku nebo Turecku), tak nečekejte zázraky, záleží na vás, jak si to užijete.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno