Detail recenze: Hotel Top

Česko, Liberecký kraj, Benecko

5/5

Cena
od 626 Kč/os
Tomikcz1:
S dovolenou byla celá naše rodina spokojena (2 dospělé osoby a 2 děti). Naprosto předčilo naše očekávání - věděl jsem, že jedu do horského hotelu a ne 5* k moři)

Ubytování

Jak jsem již uvedl, věděl jsem do čeho jedu. Horský hotel, kde jsem se přenesl o 20 let zpátky - ale to vůbec neberu jako špatnou věc. Že vybavení hotelu už něco pamatuje je pravda, ale vše bylo čisté a působilo útulně. Alepoň jsem se nemusel bát, že by děti něco rozbily :).


Strava a stravování

Naprosto nesouhlasím s předchozí recenzí. Jídlo bylo skvělé a o přídavky nebyla nouze. Výdorná domácí kuchyně - moje děti prohlásily, že by se máma měla taky naučit vařit takovou polévku jakou dostaly první den po příjezdu. každý den po večeři byla domácí buchta nebo vdolky - prostě dobrota. K snídani klasický slušný výběr a každý den něco navíc - např. jeden den tousty, druhý den vajíčka atd.


Vybavení, služby a personál

K vybavení hotelu se nám nejvíce zamlouval fotbálek a šipky. Hezky strávený večer s dětmi. Personál hotelu: 5* SUPER, ve všem vycházeli vstříc - takový pantáta a paní máma. Rodinná atmosféra.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Super pro rodinu s dětmi nebo začínající lyžaře. Poma u hotelu s červenou a modrou sjezdovkou byla upravovaná a skoro prázdná. Užili jsme si to skvěle. Od jedné sjezdovky se dá dostat k druhé a obráceně.


Okolí hotelu

Sníh a sníh. Sjezdovky, snowtubing, bowling a obchůdky.


Celkový dojem

Celkově jsme spokojeni a klidně bych doporučil rodinám s dětmi, které nehledají 5* u moře s All inclusive, ale pohodový rodinný horský hotel na zimní dovolenou (klidně i letní).


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h