Detail recenze: Hotel Victoria

  Rakousko, Salcbursko, Maishofen

5/5

Markéta:
Celý pobyt se nám velmi líbil

Ubytování

Po prvotním mírném zklamání z poněkud zastaraleji vypadajícího vybavení pokoje jsme zjistili, že je vše čisté, postele byly pohodlné, takže v pohodě. Trochu nám překážel schod mezi pokojem a chodbičkou před WC, ale jinak to bylo dobré.


Strava a stravování

Měli jsme polopenzi a ta byla opravdu bohatá a jídla velice chutná. Na snídani chybělo sladké pečivo, ale jinak byla bohatá a z kvalitních čerstvých surovin. rozmanitost nechyběla ani u večeří, které byly servirované buď formou bufetu a nebo výběru z menu (na střídačku).


Vybavení, služby a personál

Využili jsme wellnes s vířivým bazénem (voda by mohla být teplejší), s dvěma saunami a párou. vybavení pokojů viz sence ubytování. trochu nás mrzelo, že neměli ani jeden český TV program (měli jen samé německé). wifi bylo zdarma, muselo se aktivovat prostřednictvím kódu, co nám dali na recepci a jedna aktivace vydržela pouze 10 hodin, takže to neblyo moc pohodlné. Personál velmi vstřícný a příjemný.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

paráda :-)


Okolí hotelu

je sice na hlavní silnici, ale hluk vevitř slyšet není a z oken je krásný výhled na hory.


Celkový dojem

Celová spokojenost, jeli bychom znova


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Victoria

Hotel Victoria

  Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouská jezera, Saalbach / Leogang, Salcbursko, Zell am See, Maishofen, Schmittenhöhe, Zeller See
4000 m od sjezdovky

Hotel Victoria

  Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouská jezera, Saalbach / Leogang, Salcbursko, Zell am See, Maishofen, Schmittenhöhe, Zeller See
4000 m od sjezdovky

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h