Detail recenze: Hotel Villa Casa Bianca

  Itálie, Ischia, Barano d'Ischia

3/5

Cena
od 465 Kč/os
Veronika a Vlaďka:
Menší, rodinný hotel, přímo na pláži, s vlastním termálním bazénem a přírodní saunou

Ubytování

Pokoje i hotel jsou skromně zařízeny, vše je však čisté a denně probíhá úklid.


Strava a stravování

Stravování probíhá v malé jídelně, taktéž poskromnu zařízené, strava je však výborná, čerstvá a chutná. Po dohodě s personálem je možné i během dne si nechat připravit obed nebo nějaký salát.


Vybavení, služby a personál

Hotel je rodinného typu, menší, skromný, persinál velmi ochotný. V rámci hotelu je i bazén s termální vodou, který je klientům k dispozici v kteroukoli denní a noční hodinu, bez poplatku. taktéž přírodní sauna ve skále.


Pláž a moře

Hotýlek leží přímo na písečné pláži, což je pro něj velmi strategické a právě poloha dorovnává malé nedostatky ubytování. Do moře je pozvolný vstup, lehátky a slunečníky jsou za poplatek. Pláže je dostatečně široká a dlouhá, je možné po ní dojít až do samotného centa.


Okolí hotelu

V okolí hotelu je na pláži řada restaurací a barů, na pláži je možnost využít masáží. Kousek od hotelu je také autobusová zastávka.


Celkový dojem

Příjemná atmosféra, ochotný personál, ač skromnější, tak jsem se zde cítila dobře, hotel není velký, je zde cítit rodinná pohoda a klid.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno