Detail recenze: Hotel Windsor

  Portugalsko, Madeira, Funchal

3/5

Sylva P.:
Hotel Windsor se na většině svých materiálů pyšní kategorií 4*, nicméně tomu neodpovídá. Většina našich cestovních kanceláří ho však nabízí pod kategorií 3*, což už je odpovídající. Hotel se nachází přímo v historické části Funchalu, což může být pro mnoho lidí velká výhoda.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Jednoduché ubytování. Pokoje s dvoulůžkem nebo s 2 oddělenými lůžky. My jsme měli pokoj bez balkonu, s výhledem do vnitrobloku hotelu, kde je menší zdarma parkoviště pro hosty. Telefon, TV, trezor za poplatek, koupelna s WC a vanou.


Strava a stravování

Snídaně formou jednoduchého bufetu (šunka, sýr, máslo, džem, kukuřičné lupínky, ovocný salát, jogurt, pečivo slané a sladké, káva, mléko, čaj, voda, džus). Celkem nedostatečný prostor jídelny. Čekali jsme asi 20 minut, než se uvolnil stůl, tvořily se fronty. Obsluha nestíhala uklízet stoly a odnášet nádobí. Snídaně podávali od 7.30 do 10. hodin. Bar u recepce otevřen od 10.30 do 23.30.


Vybavení, služby a personál

Vstupní hala s recepcí, výtah, malá restaurace, malá konferenční místnost, menší venkovní bazén na střeše hotelu s hezkými výhledy na celý Funchal. Lehátka a slunečníky a osuškami zdarma. U bazénu malý bar. Check-out byl do 12 hodin. WiFi zóna u recepce za poplatek.


Pláž a moře

Nejbližší koupání na veřejných koupalištích ve Funchalu cca 3 km. Pro zdatnější plavce. Přístup kamenitý.


Okolí hotelu

Pokud chcete být v centru dění a v centru historického jádra Funchalu, pak budete zřejmě spokojeni. Pěšky se z hotelu dostanete ke všem hlavním turistickým místům Funchalu. Na letiště je to asi 20 minut autobusem či autem.


Celkový dojem

Hotel střední kategorie s výhodným umístěním pro milovníky společenského života, nakupování, poznávání historie města. Také dobrý výchozí bod pro výlety po ostrově. Celkově pro méně náročné klienty, kteří berou hotel spíše jen jako místo "pro přespání".


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno