Detail recenze: Hotel Zlatna Obala

  Černá Hora, Bar, Sutomore

3/5

Cena
od 4 039 Kč/os
Hanuš:
Úroveň, kvalita, prostředí a jednání s klienty zakrnělo na 30 let starém standardu, kdy do Jugošky jezdili za odměnu nejlepší loajální pracovníci, příp. brigády soc. práce.

Ubytování

Ubytování v kukaních bez čehokoliv. Jediné, čím se pokoje "pyšní", je lednice. Balkony těsně sousedící, pouští-li soused vodu nebo splachuje WC vše slyšíte, v horším případě doprovázeno hučením v potrubí (problém s tlakem vody). Vybavení tragedie, již bylo popsáno, souhlasím s tím, že nízká úroveň ubytování by až tak nevadila, člověk sem chodí jen přespat (naštěstí).


Strava a stravování

Problém je v masovosti, kdy je nutné, aby se tam protočilo cca 300 lidí, takže se nevyhnete potupným frontám. Jediné řešení je jít později, ale musíte počítat s tím, že už na vás zbydou jen párečky. Jídlo samotné je zajímavé první dva dny, pak se již opakuje a člověk se promění z hosta ve strávníka. Důležité upozornění - nejedná se o švédské stoly, ale o samoobslužný pult, kde je nabídka poměrně omezená


Vybavení, služby a personál

Důležité je si uvědomit, že se NEJEDNÁ O HOTEL, ale o komplex objektů v poměrně členitém terénu, ze kterého se dostanete třemi hlídanými vchody. Personál areálu odpovídá balkánskému regionu, je tvořen zeměstnanci a brigádnicemi, pro které je podstatné kdy "padla". Tragická zejména obsuha v kiosku na pláži, v půl páté začne uklízet a prostě končí. Jediná odlišnost oproti zmiňovaným rekreacím z 80tých je fakt, že jsou k dispozici každý den čisté ručníky


Pláž a moře

Pláž typu hlava na hlavě bez možnosti pronajmutí lehátka a slunečníku na pláži. Cestovka nabízí pronájem slunečníku na celu délku pobytu za 5E. Před strašidelnou představou bukování si místa na pláži v 7 hod. ráno jsme se uchýlili na pláž mimo areál. Čistota moře odpovídá počtu lidí na pláži.


Okolí hotelu

Průvodce na jednom z výletů charakterizoval areál výstižně jako steeplechase. Je to takovej mácháč v kopci se spoustou schodů. V areálu se snaží dodržovat pravidelný "zametací" režim a zachovat přijatelnou úroveň.


Celkový dojem

Slepá ulička, vhodné buď pro nostalgiky nebo dobrodruhy.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h