Detail recenze: Hotel Houria Palace

  Tunisko, Port El Kantaoui

3/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Božena Marešová:
- na dovolenou, po přečtení recenze jsme odjížděli s různými pocity, ale užili jsme si krásnou dovolenou. Pěkné a čisté ubytování, výborné jídlo, velice milý personál, tak co si člověk může vice přát. Bylo to super!

Ubytování

prostorný pokoj s balkonem, klimatizace, WC, vana, sprcha, fen, televize. Denně uklizeno, vyměněné osušky


Strava a stravování

široký výběr z nabídky jídel, včetně vepřového masa ( poprvé za 9let cestování na jih), což nás překvapilo, všechny možné přílohy (krom knedlíků ty tam nenajdete), zelenina, ovoce a výborné zákusky, na to by muselo být 10*


Vybavení, služby a personál

personál vynikající, milý a ochotní chlapci 2 velké pěkné bazény, 2 bazény pro děti a vnitřní bazén s vířivkou přes den různé sportovní soutěže, či turnaje večerní programy


Pláž a moře

pláž byla vzdálená od hotelu cca 10 min. pěšky, ale odveze vás od hotelu povoz s koněm jinak je menší, ale čistá, dobře se o ni starali, oproti plážím, přes které musíte přejít moře s pozvolným vstupem do vody, voda čistá, pouze při větším větru a vlnách připlavala tráva, ale hned jí uklízeli na pláži bar kousek od pláže je nabídka: banán, padák, vodní skútr, šlapadla apod.


Okolí hotelu

hned vedle hotelu akvapark a při cestě do přístavu, hned kousek za hotelem veliký zábavný park. Do městečka je to příjemná procházka, kolem zábavného parku, malé ZOO zahrady a spousty krámků, k bráně u přístavu. Na náměstíčku (proti bráně) opět krámky a zpívající fontána)


Celkový dojem

Na tomto hotelu velice málo celkem Čechů (v době naší dovolené 6dosp a 2 děti) Asi odradila lidi ta recenze "Hrůza a Děs" Nám všem se dovolená velice líbila. Bylo to O.K:


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h