Detail recenze: Hotel Iberostar Saidia Resort

  Maroko, Saidia

4/5

Saidia:
Věděli jsem že jedeme do 5 hvězdičkové hotelu av že v Maroku to bude asi tak o dvě hvězdičky méně. Nikdo nás však nepřipravil na nlety komárů, kterí jsou tu prý neustále v každém ročním období. Na recpci jsou už na to připraveni a prodávají zda i prostředek proti komárům.

Ubytování

Každému torchu jinak. V některé části hotelu byly při příjezdu připraveny na pookojích i pantofle s LOgem hotelu. Pro české turisty bohužel tato věc nedostupná!!!!!!!!!!!!!!


Strava a stravování

Chaos v jídelně i když se čísníci snažili. Nakrmit 1200 lidí , za to je chválím jídla dostatek a nepřeberné množství, a jinak hukot jakovo v úle, kde pobíhají malé děti a hrozí opaření , nebo přinejmenším polití se čajem nebo kávou. Donést si jídlo ke stolu vyžaduje nadlidský výkon.


Vybavení, služby a personál

Ucpaný odpad v umyvadle, plíseň v koupelně, vytapetováno rozmáznutými komáry.Večerní progrmy začínají ve 22 hodin a trvají do 2.00 hodin do rána.Není klid!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pláž a moře

Na plž musíte kolem osmé ráno a dát si nalehátka osušky, jinak nemáte šanci. Lehátek je tam tak cca 200, hotelových hostů 1200. Totéž platí u bazenu, ráno zarezervovat osuškou, jinak nemáte šanci. Na pláži není ani bar, no tak to dojdeme, ale ani sprchy a WC!!!!!!!!!!!!!!


Okolí hotelu

Není kam jít a když by člověk šel, musí být vybaven sprejem proti komárům, jinak nemá šanci. Večerní nálety jsou hrozné.


Celkový dojem

Už jsem byla na levnější a lepší dovolené.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h