Detail recenze: Hotel Ideal Beach

  Turecko, Alanya, Kargicak

3/5

Cena
od 10 812 Kč/os
Maprinka:
Super dovča, byli jsme na začatku červnu, hotel byl obsazen jen málo, takže jsme si naplno užívali klidu a rodinné pohody hotelu. Přátelská atmosféra. 2 animátoři pobavili .Klid, čisto, pohoda. Jak je v názvu napsané- IDEAL-

Ubytování

Nová koupelna, každý den uklizená a také takždý den čisté ručníky. Vybaveni pokoje super,pohodlná postel, lednička k dospozici zdarma, a klima taky v pohodě. Čisto.


Strava a stravování

Jsem i nejsem, náročným strávníkem, ale musím říct, že tady bylo všeho dost, a každý den jsem se skvěle najedla. Velmi dobrý výběr-každý si vybere.Obsluha v restauraci na jedničku, pohotová, příjemná, usměvavá, taktéž i v baru.Spokojenost.


Vybavení, služby a personál

Bazén i skluzavka čistá, areál hotelu každý den uklízeli. Lehátka i potahy taky čisté, a dostatek. Aktivit sice moc nebylo, kromě vodního póla, která jsme vždy hráli stejně jen v max 15ti lidech, jelikož tam nikdo nebyl. Večer disco pro 6 dětí a po té soutěže, které byly hodně humorné, každý večer jsme se velmi nasmáli, poté vždy disco.


Pláž a moře

Pláž i moře čisté-lehátek i slunečníku dostatek, bar na pláži v pohodě, i s bufetem.


Okolí hotelu

Okolí hotelu, tak jako snad všude- nepořádek, ale to je u černých klasika :-D Hotel vyuklizeny a za hotelem bordel :)


Celkový dojem

SPOKOJENOST-IDEAL-DOPORUCUJI


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h