Detail recenze: Hotel Imperial Shams Abu Soma Resort

  Egypt, Hurghada, Safaga

3/5

Cena
od 8 890 Kč/os
Aneta a Ondra:
Při výrběru dovolené jsme dostali doporučení na tento hotel. Dle fotek a jiných recenzí vypadal krásně. Bohužel po příletu už to tak nebylo. Na hotel jsme se dostali v 5 hodin ráno. Hned u recepce nám s úsměvem sdělili, že pokoj dostaneme ve 14 hod. a pásky all inclusiv až v 11 hod. Pomohl menší úplatek v hodnotě 20 dolarů. Dostali jsme pokoj v přízemí - my ale chtěli někde nahoře, abychom měli soukromí. Tak jsme zašli za recepčním a ten nám oznámil, že nám dá pokoj v pátém patře za další 10 dolarů - souhlasili jsme. Poté přislo další zklamání - co se týče služeb a jídla. Po 2 dnech jsme chtěli letět domu. Nikomu bychom tento hotel nedoporučili - ani tomu největšímu nepříteli. Co se týče delegáta Exim Tours p. Ashrafa, raději pomlčíme, protože někoho tak neschopného a arogantního jsme ještě neviděli. Jediné čemu se nedá nic vytknout bylo moře a korály.

Ubytování

Pokoje byly docela pěkné - byli jsme jedni zmála, komu šla klimatizace. Pokoj byl zařízen sice v skromějším stylu, ale nejsme nároční, takže nám to stačilo. Jediné co nám vadilo, že občas netekla voda.


Strava a stravování

Stravování nic moc. Celých 11 dní se opakovalo stejné jídlo. Ke konci zájezdu už jsme byli tak zoufalí, že jsme jedli jen bagety s máslem. Jídelna hezká, hodně stolů, ale teplota zde se pohybovala kolem 40 stupňů. Číšníci nestíhali sklízet ze stolů a připravovat další stoly, bylo jich tam málo.


Vybavení, služby a personál

Co se týče služeb, tak ty byly zpočátku katastrofální. Po neustálých stížnostech a malém úplatku se ale vše trochu zlepšilo. Za celých 11 dní v tomto hotelu jsme zažili pouze 2 animační programy.


Pláž a moře

Pláž hezká a moře krásné. Bylo dost lehátek. Možnost šnorchlování hned u hotelu.


Okolí hotelu

Celkem hezké a upravené. Nákupní možnosti - kousek od hotelu - dalo se tam dojí pěšky tak za 15 min.


Celkový dojem

Už nikdy. Celou dovolenou jsme byli naštvaní. Podali jsme na tento zájezd reklamaci. NEDOPORUČUJEME!!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno