Detail recenze: InterContinental Pattaya Resort an IHG Hotel

  Thajsko, Pattaya, Royal Cliff Bay

5/5

Katka S.:
Luxusní oáza klidu a pohody!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají výhled na moře nebo do zahrady.7 typů komfortních, luxusních pokojů různé cenové relace. Na pokojích je i župan, přezuvky, žehlicí prkno a podobně. Lze vyžádat i apartmá s různým vybavením ve vilách a bungalovech.


Vybavení, služby a personál

Hotel má krásné relaxační a masážní centrum, krásnou soustavu bazénů zahrnující i bublinkové lázně. Krásné propojení architektury s přírodou. Deposit 50 usd/ den. Personál hotelu je okouzlující, klientům splní co jim na očích vidí.


Pláž a moře

Hotelová pláž je přímo před hotelem. Hotel je situován na svahu, od vrcholu svahu se komplex svažuje až k pláži. Vzhledem k menší pláži není hotel vhodný pro děti, méně pohyblivé osoby by mohli mít problém se schody a mírným svahem vedoucím k pláži. Moře hezké, čisté.


Okolí hotelu

Komplex se nachází se v jižní části letoviska, hotelová pláž je přímo před hotelem. Hotel je na svahu. Centrum zhruba 2 km.


Celkový dojem

Krásný hotel se zajímavou architekturou a okouzlující zahradou je ideální pro relaxační dovolenou plnou klidu. Na své si přijdou zejména páry a lidé toužící po relaxu. Vzhledem k poloze doporučuji spíše těm, kdo budou chtít trávit většinu času na hotelu a užívat si hotelových služeb.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno