Detail recenze: Ionikos Hotel

  Řecko, Kos, Kefalos

4/5

Božena a Karel:
Za hodně peněz málo kvalitních služeb, Stravování neodpovídá deglarované hodnotě, ve vedlejších tavernách za stejný peníz dostanete více kvality.

Ubytování

Ubytování: relativně čistý hotel,naprosto otřesné postele včetně matrací,minikoupelna se sprchovým koutem 65x65,sedíc na wc si můžete současně čistit zuby,vhodné pro lidi menšího vzrůstu a útlých postav.


Strava a stravování

Jídlo: 11dní naprosto shodná chudá snídaně sestávající z jedné housky,jednoho průsvitného plátku 20% šunky,1trojúhelníčku veselé krávy,jednoho mini medu,jednoho mini džemu,jednoho mini rostl.máslíčka,jednoho vejce natvrdo,200ml 20% džusu,150 ml slabé kávy bez možnosti dolití,pouze za doplatek,vše údajně v hodnotě 3eura večeře- vegetariánské maso pouze 2x za 11dní,zato však tzv.červená omáčka s rozvařenými těstovinami denně..........ještě,že mají to moře :-) .


Vybavení, služby a personál

Otřesná arogantní delegátka ck Travel 2002/Brenna se o vás absolutně nepostará. Pokojské v hotelu drze chodí do pokojů v jakoukoliv dobu po 8h,když se ozvete a požádáte je,aby přišly dýl,že byste se rádi v klidu vypravili na pláž,začnou ječet a urazí se. Personál na recepci nemáte šanci spatřit. Personál v jídelně bez připomínek.


Pláž a moře

Pláž u hotelu jsme nevyužívali,jezdili jsme na super pláž Polemi beach.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Už nikdy do hotelu Ionikos !


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.