Detail recenze: Hotel Jaz Fanara Resort & Residence

  Egypt, Sharm El Sheikh, Ras Om El Sid

4/5

Václav P.:
Do Egypta jsme se vypravili na Silvestra, abychom ho strávili trochu netradičně a povedlo se. Hotel pěkný, jidlo dobré a moře plné barevných ryb a korálů.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Bydleli jsme v rezidenční části hotelu - samostatné dvoupatrové budovy s asi 8 pokoji. Pokoje byly pro účely dovolené dostatečně velké, s balkónem s výhledem buď do zahrady nebo do ulice. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Vše zachovalé a pěkné.


Strava a stravování

All inclusive bylo dobré a bohaté a ani jednou jsme neměli zažívací problémy.


Vybavení, služby a personál

Hotel nabízí 2 bazény, 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a posilovnu. Na pláži i u každého bazénu je bar, v areálu několik restaurací, obchodů se suvenýry a tabákem, kadeřnictví, masáže a diskotéku. Také je v areálu malý amfiteátr, kde se večer odehrávají různá představení. Byla tam řada animátorů, kteří se po celý den snažili organizovat nějaké aktivity, někdy ale až moc.


Pláž a moře

Pláž je menší, hned u hotelu, ale schází se k ní několik desítek metrů po schodech nebo úzké cestě, lehátka a slunečníky jsou zdarma. Moře je zde úžasné a korálový útes je zřejmě jeden z nejhezčích v okolí, protože zde zastavuje i množství lodí s potápěči. Určitě doporučuji boty do vody.


Okolí hotelu

Hotelový komplex je dost rozsáhlý, zahrada byla pěkná a udržovaná. Na druhé straně ulice byla zřejmě budoucí stavba, ale žádný hluk ani prach odtud nešel. Asi kilometr od hotelu je větší nákupní/zábavní centrum.


Celkový dojem

Celkově jsem byl spokojený a mohu tento hotel doporučit.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h