Detail recenze: Hotel Jaz Grand Marsa Resort

  Egypt, Marsa Alam

4/5

Svobodovi, K. Vary:
Krásně udržované okolí ubytovacího komplexu, které je ve večerních hodinách nádherně nasvícené. Personál příjemný, milý a velice ochotný. Už jsme byli v několika zemích a do Egypta se nám popravdě moc nechtělo, ale tato zkušenost nás přesvědčila o opaku a jeli bychom na toto místo znovu. Pro nás to byl ráj. Jen nám bylo líto, že nás uvítala černá vlajka na pláži. Jeden den jsme však měli štěstí a z mola jsme mohli do moře a to co bylo k vidění pod hladinou byla nádhera. To je však jediné mínus, ale to je prostě počasí a to bohužel nikdo neovlivní. Ostatní dny jsme měli možnost sledovat krásné ryby v tůňkách přístupných z pláže. Po celý den se o klienty, pokud mají zájem, stará skupinka mladých, mimochodem velice příjemných a nevtíravých, lidí. Cvičení, tanec, pláž. volejbal a spousta dalčích aktivit. No prostě, každý si něco najde. Venku jsme byli pouze dvakrát. Jednou pěšky, kde není nic k vidění a podruhé v 80 km vzdáleném městečku, ale tam jsme bohužel viděli tvrdou realitu života místních. Neumím si představit, že bychom tam žili, ale člověk přehodnotí spoustu svých priorit.

Ubytování

Každý den perfektně uklizeno. Povlečení, ručníky krásně bílé, vonící čistotou. Ne všude jsme se s timto setkali. Náš pokojský pan Alli, velice příjemný, ochotný mladý muž.


Strava a stravování

Myslím, že jsme vcelku nároční a stejně jsme byli velice spokojení. Tak velký výběr jídel a široký sortiment jsme naposledy zažili pouze na kanárech. Je to jediné místo s kterým to můžeme srovnat.


Vybavení, služby a personál

Opravdu nemělo to chybu.


Pláž a moře

Jen ta černá vlajka, ale to je prostě počasí.


Okolí hotelu

Venku jsme byli pouze dvakrát. Jednou pěšky, kde není nic k vidění a podruhé v 80 km vzdáleném městečku, ale tam jsme bohužel viděli tvrdou realitu života místních.


Celkový dojem

Upřimně doporučuji jak pro mladé, seniry i rodiny s dětmi.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Jaz Grand Marsa Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h