Detail recenze: John & Joy Hotel

  Řecko, Zakynthos, Kalamaki

5/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Veverka:
Ideální místo pro odpočinek bez hluku jak v hotelu, tak na dlouhé písčité pláži. Čisto a klid, prostě ráj na zemi.

Ubytování

Jde o to, co od toho člověk čeká. Pokoje spíše menší. Sítě ve dveřích i v okně na WC. Malé balkony se stolkem a dvěma židlemi, se šňůrou na prádlo BEZ KoLÍČkŮ, ale ty jsem si na štěstí přibalila s sebou. Byla jsem sama s devítiletým synem, takže nám vyhovoval po všech stránkách. Všude čisto a uklizeno. Žádný přepych, ale vlídný a usměvavý personál, připravený cokoli vyřešit. Lokalita na konci ulice, poslední hotel směrem na pláž.


Strava a stravování

Měli jsme zaplacenou jen snídani. Byla prostá (sýr. šunka, med, marmeláda, meloun, broskve, vajíčko na tvrdo, řecký jogurt, voda, džus, káva, čaj, mléko). Nejsme nároční, takže jsme si s tím bohatě vystačili. Obědy a večeře jsme většinou řešili pozdním obědem v tomto hotelu. Výborně tam vaří a za normální ceny. Prostřou Vám venku, hned na terase vedle bazénu, kde skoro nikdo není. Máme to radši, než klimatizované sklepní prostory bez oken s vyřezanými vzory na melounu a s luxusem jak na svatbě. S vlastní vodou přinesenou k bazénu nemají problém.


Vybavení, služby a personál

Na pokojích je dřevěný nábytek, skříň se spoustou ramínek, ale police žádné. Sříň je vyvýšená, tak jsme si ostatní oblečení položili na dno skříně. Zaplatili jsme si lednici (4 eura/den), tu nám hned po ubytování přinesl sám majitel a zapojil. Klimatizaci jsme ani nepotřebovali, stačili otevřené dveře a okno, udělat před spaním průvan, vybít komáry (PLáCAčKU s SEBOU!) a až do prvního příletu letadla ( někdy i kolem páté ráno) jsme spali jak beránci. Denně úklid kromě neděle, čisto.


Pláž a moře

Krásná dlouhá písčitá pláž, málo lidí. Lehátka na pláži za 7 euro. Koupili jsme si podložku pro dva za 8euro a slunečník za 7euro a leželi jsme, kde jsme chtěli. Voda čistá, teplá, mělko. Hned druhý den jsme si půjčili šlapadlo (10 euro/hod) a společnost nám dělala želva.


Okolí hotelu

V okolí hotelu jsou vzrostlé stromy a palmy, suchá a vyprahlá zem. No jako všude v Řecku. Atrakce nejen pro děti jsou přistávající letadla pár metrů od hotelu. Přes noc lítat nesmí kvůli želvám a přes den si může každý úžasem vykroutit krk a fotí a fotí a fotí.


Celkový dojem

Cítila jsem se tam jako v Ráji. Klid, pohoda, čisto, zázemí v dobrém jídle a na pláž pár kroků. V podvečer jsme si autobusem (asi 2 eura/os ) nebo taxikem (10euro) vyrazili do Zakynthosu, zažít atmosféru nákupů a nočního ruchu. Na jeden den jsme si půjčili auto, projeli celý ostrov, koupili si místní med a olivový olej. Pan majitel se s námi rozloučil skleničkou dobrého vína a broskvemi pro děti a my mu slíbili, že za rok jsme tu zas.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h