Detail recenze: Hotel Jungle Aqua Park Resort

  Egypt

5/5

Míša:
Hodně dlouho budeme na tuto dovolenou vzpomínat a určitě se sem vrátíme. Za 11dní jsme nestačili projít všechno, co jsme měli v plánu. Komplex je tak velký a nabízí tolik možností. Až navštívíte největší aquapark v Hurghadě, který je přímo v komplexu a v rámci all zdarma, strčí všechny naše aquaparky do kapsy.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Jelikož jsme přilétli v noci, museli jsme do rána počkat. Ano mínus hnedka ze začátku. Ihned jsme ale měli možnost čerpat all inclusive. Ubytování je pouze ve vilkách, velké prostory, velká koupelna, vše moderně zařízené (klimatizace, plazmová TV, trezor, lednice, fén). Dennodenně uklizeno, čisté ručníky i plážové a doplněn bar s pitnou vodou (i na čištění zubů). Bez žádných "bakšišů" nás skoro každý den čekalo překvapení na posteli složené z ručníků, květiny. Určitě bych si uměla představit i větší luxus ale na pokoj jsme se opravdu chodili jen vyspat.


Strava a stravování

Za celých 11dní jsme nestačili projít všech 18 restaurací a barů po celém komplexu. Každá Vám nabízela něco jiného (tématické večeře, speciality i noční hlad...). Všechno formou švédských stolů. Dokonce jste si mohli vzít jídlo v krabičce na pokoj, k bazénu.


Vybavení, služby a personál

Komplex je celý zrenovovaný, krásný a je v duchu jungle. Součástí hotelu je moderní AQUAPARK (největší vodní park v Hurghadě) - 16 bazénů a 35 vodních atrakcí. Všude kam se podíváte jsou bazény, lehátka, odpočívadla a také pracovní síly - uklízeči, zametači, plavčíci, atd. Opravdu všude čisto, žádné smítko. Dokonce, když máte bazén dál od restaurace, tak několikrát za den Vám donesou pití a vody až k bazénu. Nikdo po Vás nechce žádné peníze. Občas nám přišlo, že personál nespí, nejí, pořád pracuje. Každý večer program pro děti i dospělé - perfektní animátoři. Přes den nabídka sportů.


Okolí hotelu

Hotel je opravdu nádherný, všude zeleně, bazény, čisto. Každý se na Vás směje a zdraví Vás. Pokud se ale dostanete z hotelu, je to už věc jiná. Uvidíte pravou tvář Egypta. Neuvidí žádnou ženu, pouze muže, kteří na Vás i pokřikují. Místní doprava není snad ani doprava, když vidíte auto, které by se u nás nemohlo ukázat ani na technické, tady ho řídí skoro dítě a jede v něm dalších desítek osob a ještě náklad. Ulice jsou špinavé, jde vidět chudoba. Jediné větší mínus tohoto hotelu je, že má dál moře, všude se uvádí 700m, ale je to dál. Aby se to trochu zachránilo, každých 30minut jezdí na pláž minibus, který Vám zastaví i u nákupního centra. Pláž je součástí hotelu Dana beach a je opravdu velká, dostatek lehátek. Plážový bar (pití a svačinky) zdarma. Pozvolný vstup do moře, ochranná síť proti vodním živočichům.


Celkový dojem

Velká spokojenost!


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Jungle Aqua Park Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h