Detail recenze: Hotel Kahramana Beach Resort Marsa Alam

  Egypt, Marsa Alam

4/5

Cena
od 8 690 Kč/os
Týna:
Pěkný komplex v zahradě, je zde hodně schodů (na pláž a mezi vilkami), krásný poschoďový bazén s výhledem na moře, 2 patrové vilky. Hotel leží cca 35 km (30 min) od letiště Marsa Alam a přímo u dvou pláží.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel disponuje 179 pokoji pro 2 dospělé a až 2 děti ve vilkách, některé s kupolí, orientální styl, prostorné, tmavší, starší koupelna, velký balkon, většina pokojů má výhled na moře. Pokoje mají klimatizaci, fén, TV, balkon/terasu, trezor zdarma, minibar.


Strava a stravování

Stravování all inklusive formou švédských stolů. Několik barů a restaurací.


Vybavení, služby a personál

K vybavení hotelu patří venkovní vyhřívaný bazén, masáže za poplatek, rybí a italská restaurace a la carte, obchody, sauna a kulečník za poplatek, diskotéka, stolní tenis a posilovna zdarma, animační programy, potápěčské centrum, dětský bazén, bar u bazénu, internet za poplatek a tenisové kurty za poplatek.


Pláž a moře

Hotel má k dispozici dvě pláže, jednu písečnou s pozvolným vstupem v zálivu vhodnou pro děti, druhá pláž má kamenité podloží a korály, vhodné na potápění. Na pláž v zálivu vedou schody. Slunečníky, lehátka a ručníky zdarma.


Okolí hotelu

Za hotelem se staví nový aquapark


Celkový dojem

Pěkný hotelový komplex v červené barvě, vhodné pro mladší klientelu, mladé páry bez dětí. Hodnotím 4*+


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno