Detail recenze: Kalimera Hotel

Řecko, Kréta, Agia Marina

3/5

Cena
od 10 220 Kč/os
Sylva P.:
Jednoduchý apartmánový komplex s vlastním bazénem s oddělenou dětskou částí v letovisku Agia Marina v oblasti Chanie na ostrově Kréta. Od písečné pláže je vzdálený asi 120 metrů, přes místní hlavní třídu s restauracemi, kavárnami a obchody.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Příjemně zařízená dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), TV, koupelnou (WC, sprcha), klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Apartmány mají stejné vybavení jako studia a mají navíc oddělenou ložnici. Možnost vlastního vaření v kuchyňkách.


Strava a stravování

Měli jsme vlastní stravu. V okolí spousta taveren a možností nákupů a vlastního stravování.


Vybavení, služby a personál

Bazén se slunečníky a lehátky zdarma, parkoviště.


Pláž a moře

Pláž asi 120 m daleko, přešlo se přes hlavní třídu, která je kousek před hotelem. Pláž byla písčitá s pozvolným vstupem do moře, občas s oblázky. Moře bylo čisté. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži byly za poplatek.


Okolí hotelu

Blízko moře i blízko nákupních možností. Letovisko Agia Marina leží přibližně 8 km západně od Chanie. Sousedí s letovisky Platanias a Stalos. Kolem hlavní třídy, která se táhne letoviskem, je spousta obchůdků, taveren, barů a hotelů, apartmánů a studií různé úrovně. Patří k dobrým výchozím místům pro vyjíždění na výlety po Krétě. Potěší Vás zde i pohledy na blízké vrcholky hor a kopcovitou krajinu nad letovisky.


Celkový dojem

Příjemný komplex pro méně náročné klienty, kteří nepotřebují doplňující hotelové služby a chtějí raději menší a klidnější ubytování. S ohledem na množství schodů doporučuji spíše klientům bez pohybových omezení.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h