Detail recenze: Hotel Khao Lak Palm Beach Resort

  Thajsko, Phang Nga, Khao Lak

5/5

Michaela Š.:
Khao Lak je místem pro lidi, kteří chtějí relaxovat a užívat klid a pohodu.. Ale své si zde najdou všechny věkové kategorie. Je to místo v Thajsku, které ještě není zaplavováno masou turistů.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Umístění hotelu je v klidné lokalitě a celý resort, tvořený komplexem bungalovů, byl položen do parku s potůčkem a palmami. Dohromady měl asi 60 pokojů a díky své velikosti, byla blízko restaurace, recepce i pláž Sunset Beach. Hotel má 2 bazény, přičemž jeden je hned u pláže a lehátka, osušky i slunečníky jsou zde zdarma. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, trezorem, minibarem, TV, fénem a rychlovarnou konvicí.


Strava a stravování

V hotelu jsme měli jako stravu pouze snídani a ty byly tvořené od salámů, sýrů, pomazánek, marmelád, ovoce a zeleniny, vajíček až po thajské nudle nebo omáčky s rýží. Strava v Thajsku je velice chutná a vyživná. Ceny za jídlo jsou zde o více jak polovinu levnější než u nás v České republice a proto většina hotelů ani all inclusive nenabízí, protože se všude levně najíte a to spoustu turistů ocení.


Vybavení, služby a personál

Thajci jsou velice milí a vřelí lidé a vždy se nám snažili hned se vším pomoci a vyhovět. Ať už šlo o pomoc s výlety, které hotel nabízel nebo cokoli jiného. Hotel nabízel u pláže a u bazénu masáže za poplatek. Další službou bylo WI-FI připojení, které v tomto hotelu bylo zdarma. Pokoje se uklízeli každý den a vždycky přidali dvě vody do ledničky zdarma. Na přivítanou bylo připravené i ovoce.


Pláž a moře

Pláž je přímo u hotelu a jmenuje se Sunset Beach. Na pláži nejsou lehátka, ale jsou hned u bazénu, který je také přímo u pláže. Díky absenci lehátek byl překrásný a ničím nerušený výhled na krásnou pláž a okolí. Je zde také pozvolný vstup do moře, takže místo je rozhodně vhodné i pro rodiny s dětmi.


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo čisté a položené v krásné přírodě.. Z hotelu do městečka se dalo dosta buď taxíkem, který byl velice levný a nebo asi desetiminutovou chůzí. Ve městě byli nákupní možnosti jak suvenýrů, tak oblečení, nechyběli ani restaurece nebo směnárny.


Celkový dojem

Celkový dojem, který na mě udělal jak hotel, tak Khao Lak je jen kladný - krásná příroda, pláž, okolí. Výlet, který jsem zde absolvovala, byl nezapomenutelný zážitek, který spočíval v projížďce na slonech, prohlídkou džungle a krásného vodopádu. Této lokalitě rozhodně nemám co vytknout.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno