Detail recenze: Kleopatra Life Hotel

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

4/5

Luc.i.fer:
S dovolenou v tomto ubytovacím zařízení jsem byl já i moje rodina naprosto spokojeni.Veškeré služby byly na velmi dobré úrovni a dovolenou v tomto hotelu jsem doporučil několika svým známým.Nutno připomenout, že spokojeni jsme byli také se službami všech delegátek.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování bylo na solidní úrovni. Nebyl to žádný luxus, ale je nutné připomenout, že do apartmánu jsme chodili pouze spát a většinu pobytu jsme trávili na pláži nebo u bazénu. Pro někoho by mohlo být nevýhodou čtvrté patro bez výtahu, ale protože nám nohy slouží a nějaké to kilo taky potřebujeme "dostat dolů", tak jsme to brali jako prospěšné pro naši fyzickou kondici.


Strava a stravování

Stravování bylo velmi dobré.Všeho bylo dostatek a za celou dobu pobytu jsme neměli potřebu jít do blízkého supermarketu, abychom si koupili něco "na zub".


Vybavení, služby a personál

S vybaveností jsme byli také spokojeni, stejně tak s veškerým personálem. Obzvláště jsme obdivovali práci číšníků, kteří byli po celý den k dispozici, vždy přátelští a usměvaví.


Pláž a moře

Větší část dne jsme trávili u hotelového bazénu a na pláž, která byla přímo u hotelu jsme chodili až po odpolední kávě. I tak jsem si pláže užili. Pláž byla poměrně čistá, k dispozici byly slunečníky a lehátka (za poplatek). Moře bylo také čisté o čemž svědčila přítomnost velkého množství mořských želv, které jsme měli možnost pozorovat z bezprostřední blízkosti (na nafukovacím lehátku cca 100m od břehu).


Okolí hotelu

Vzhledem k tomu, že hotel byl hned na začátku letoviska, bylo to do centra Alanye cca tři čtvrtě hodiny chůze,což považuji za příjemnou procházku. Tato skutečnost nám ovšem vyhovovala hlavně z toho důvodu, že okolí hotelu bylo poměrně klidné. Do centra města bylo možné využít služeb taxíků popř. hromadné dopravy. My jsme byly v centru města dvakrát (pěšky), což je dle mého soudu z hlediska délky pobytu (7dní) dostačující. V centru je velké množství obchodů. V blízkosti našeho hotelu bylo spousta restaurací a velký supermarket (cca 200m), který jsme navštívili jen jednou tzv. "na čumendu".


Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené byl výborný a všichni jsme byli velmi spokojení.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.