Detail recenze: Kritzas Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Gournes

3/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Barbora Fenclová:
Hotel je umístěn v areálu bývalé americké základny, což obnáší ruiny a ostnaté dráty.Fotky poskytnuté CK naprosto neodpovídají realitě.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Kategorie 4* je jen v apartmánech 1-10, ostatní dosahují max 2*.Cestovní kancelář má nasmlouvané pouze ty horší,které jsou sice prostorné,ale staré a mnohdy nefunkční(špinavý záchod a vana, rozbitá lednice,postel jak z nemocnice).Úklid probíhá každý den, ale zásadně nedoplňují toaletní papír, a to ani na vyžádání.


Strava a stravování

My jsme měli polopenzi, ovšem bez jakýchkoliv informací. V hotelu je restaurace, kde si vyberete z lístku, který je v češtině.Bohužel jsme vůbec netušili,na co máme nárok. To nám objasnila delegátka další den.Jinak doporučuji neobjednávat si místní speciality,které jsou obvykle vynikající,ale v této restauraci poněkud bez chuti.Po hlavním jídle následuje dezert(baklava a ovoce+místní pálenka).Nápoje se platí. Saláty a předkrmy-vynikající, hlavní jídla-horší průměr, dezerty vynikající a obsluha snaživá. Snídaně každý den stejná-vajíčka nebo jogurt,pečivo a marmeláda,4 plátky sýra a salámu(ten důrazně nedoporučuji),káva,čaj a chemický džus.Rozhodně se nebojte zeptat,obsluha je ochotná.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu bylo standartní.K dispozici je bazén,bar,restaurace s malým obchodem, v recepci počítač(za poplatek),WI-FI,přímo v hotelu možnost zapůjčit auto(doporučuji smlouvat, jinak je to celkem drahé).Bazén s brouzdalištěm je umístěn v zahradě,takže tady najdete i dostatek stínu, k dispozici jsou lehátka i slunečníky zdarma.


Pláž a moře

Moře je opravdu pár metrů od hotelu, ale nedá se do něj vstoupit. Asi 100m od hotelu je větší písčitá pláž nevalné kvality a bez zázemí. Moře je čisté průměrně. Velké množství řas a občas zápach septiků(odkud pocházel si radši nechci domýšlet).


Okolí hotelu

Jak už jsem uvedla, hotel se nachází v areálu bývalé americké základny.Takže heslovitě: rozpadlé budovy, ostnaté dráty, rezavé cisterny, plevel....Poblíž stojí za zmínku snad jen aquarium(cca 300m od hotelu).Hotel je umístěn kousek od letiště, bohužel přímo v dráze přistávajících letadel, takže cca každých 10 min vám nad hlavou nějaké proletí,a to i v noci.Na místní pláži se také objevují ruzní squateři osídlující ruiny základny,kteří produkují hlasitou hudbu do rána.V noci bych se sem sama nevydala.Na opačné straně hotelu je pak turistické středisko(menší pláže,hotely,taverny a předražené markety).Vše ostatní je v 35°C daleko, takže auto doporučuji.


Celkový dojem

Nejhorší dovolená, na které jsem byla.Zachraňoval to jen personál hotelu.Doporučit mohu jen těm, kteří chtějí strávit celou dovolenou v hotelu u bazénu(a nevadí jim přelety letadel) nebo naopak těm,co jí stráví v autě a v hotelu se jen vyspí.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h