Detail recenze: Hotel Kurumba Maldives Resort

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

5/5

Jenda:
Nádherný, luxusní resort, s překrásnými plážemi, které se táhnout kolem celého ostrova. Spousta palem, květin, orchidejí.

Ubytování

Luxusně vybavené pokoje, vybavené klimatizací, venkovním posezením, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádhernou koupelnou s venkovní sprchou. Byli jsem ubytování v superior pokoji, v hotelu jsou i beach vily přímo u pláže, kde se dá z pokoje po pár krocích dojít přímo do vody. Je zde botanická zahrada, kde se pěstují orchideje.


Strava a stravování

Na snídan, obědy a večeře jsme využívali hlavní restauraci, večer se dá posedět v některém z barů nebo tématických restaurací. Je možné si objednat i večeři v a la carte restauraci.


Vybavení, služby a personál

V resortu je spousta možností vyžití, tenisové kurty, potápění, bazény, jacuzzi a lázeňské služby, masáže, zkrátka na co si jen člověk pomyslí.


Pláž a moře

Nádhera - bílý písek, voda průzračná, tyrkysově modrozelená, nikdy není plná, vždycky si najdete klidné zákoutí, kde je ticho, všude se dá šnorchlovat, podmořský život je úžasný.


Okolí hotelu

Na ostrov jsme se přepravovali rychlolodí. Od letiště v Male to bylo jen asi 15 minut.


Celkový dojem

Maledivy opravdu nádherné, bez přehánění se jedná o ráj na zemi. Pláže nikdy nejsou obsazené, i když je resort plný, Je to opravdu relaxační dovolená, asi ne vhodná pro opravdu akční typy, možnost výletů je omezená, pouze do hlavního města, nebo různé lodní výlety na okolní ostrůvky nebo na západ slunce. Ten jsme absolovovali, loď nás vyvezla mezi delfíny, při zapadajícím slunci jsme popíjely šampaňské a pojídali rybí speciality - prostě Ráj.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno