Detail recenze: La Barracuda Hotel

  Španělsko, Andalusie, Torremolinos

4/5

Cena
od 11 345 Kč/os
Lucie S.:
Větší hotel "panelákového typu" se může pochlubit vynikající polohu, pláží přímo u hotelu a pěkným výhledem na moře.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Velký hotel, který má 10.pater nabízí všechny pokoje stejného typu Standard. Jediný rozdíl u těchto pokojů je výhled z balkonu: pokoj může mít buď boční výhled na moře na letovisko Torremolinos (u pokojů v nižším patře na vedlejší budovy), nebo boční výhled na moře, bazén a přístav Puerto Marina. Pokoje jsou menší, ale útulné s koupelnou a vanou dohromady. Vybaveny jsou klimatizací (zdarma). TV, fénem (zdarma),


Vybavení, služby a personál

Recepce, hotelová restaurace, TV místnost, menší bazén, bar u bazénu. POZOR, velká nevýhoda hotelu, jako jediný, který jsem navštívila, má v sezóně lehátka u bazénu za poplatek (5EUR/osoba)! Mimo sezónu lehátka zdarma. Trezor pouze na recepci za poplatek (2EUR/den+záloha 5EUR). Wi-Fi na recepci zdarma. Stolní tenis zdarma, tenis za poplatek (5EUR/hodina+1EUR/raketa, pokud nemáte vlastní).


Pláž a moře

Hotel se nachází přímo u pláže, od které ho odděluje pouze pobřežní promenáda. Jako u většiny hotelů v Torremolinos tedy není nutnost přejít žádnou silnici. Pláž je písečná a dlouhá, z pozvolným vstupem do vody. Lehátka a slunečníky jako všude ve Španělsku za poplatek (cca 9EUR za dvě lehátka a slunečník).


Okolí hotelu

Největší devíza tohoto hotelu. Hotel se nachází nejen přímo u pláže, ale i na konci letoviska Torremolinos a zároveň na začátku letoviska Benalmádena. Je vhodný tedy pro poznání obou letovisek, které obě mají rozhodně co nabídnout. V blízkosti hotelu se nachází i moc hezký přístav Puerto Marina, který stojí za procházku. Hned vedle hotelu se nachází supermarket a řada restaurací, které najdete i na promenádě.


Celkový dojem

Hotel, který může poskytnout uspokojivé služby a láká především výhodnou cenou. Pokud seženete tento hotel v nabídce last minute, myslím, že můžete být spokojení. Hotel má skvělou polohu přímo u pláže, na rozmezí letovisek Torremolinos a Benalmádena, v jeho blízkosti se nachází krásný přístav Puerto Marina. Dle mého názoru vhodný pro všechny věkové kategorie a odpovídá 3*, pro náročnější klienty bych ale doporučila jiné hotely hotely.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno