Detail recenze: Lambi Hotel

  Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion)

3/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Lena:
Už nikdy více, ale nejen do tohoto hotelu. Na ostrově Kréta Řekové rádi podávají mylné informace. NA recepci pokaždé jsme dostali jiné informace o klimatizaci a jiné. Chcete opravit sprchu jeden den jede a pak zase ne . Nemají zájem o turisty a je tam dost Rusů.

Ubytování

Klimatizace není v ceně cena 6Eu, Koupelna opravdu katastrofální neteče teplá voda. Postele proleželé cítíte každý detail Pružiny. Nábytek betonový sokl, skříň jediná byla zatuchlá


Strava a stravování

Snídaně velice chudá, není to AI, ale plná penze s nápoji. Není žádná zmrzlina, žádný jídlo mezitím jako na AI.


Vybavení, služby a personál

Na baru dopoledne perfektní , odpoledne na baru hro znej řek.Navíc chodí Řekové do hotelu a jsou hosty hotelu na úkor turistů. Velmi hluční a dělají si co chtějí. Dochází pití, to znamená na den je limit jeli vypit finiš a nedají vám další.


Pláž a moře

To jediné bylo dobré. Je tam přístup dobrý ale né pro děti.Tvrdí cestovky že mají na pláži zdarma léhatka není pravda.


Okolí hotelu

Zahrada pěkná udržovaná. Pro celý hotel k dispozici jen 8 léhatek a 3 slunečníky a 15 židlí. Hotel má velkou plochu a není využitá. Okolo hotelu nic není je tam sice "supermarket" není v něm vůbec nic. Na ulici jsou sice obchody, ale hodně daleko a nic moc. Do Města jede sice autobus. Koupíte si lístek v supermarketu je za 1,5 jinak 2 Eu. zpátky jen 1,5. jede sice každých 10 min. nejpozději do 22h od Astorie. č. 6


Celkový dojem

Více na toto místo nepojedu.Nelíbilo se mi ani hlavní město. Na to jak je velké tak nic moc. A ulice plná navazujících obchodů levnější a zbytek je obchodu dražší nad 25Eu.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h