Detail recenze: Hotel Larissa Phaselis Princess Resort & Spa

  Turecko, Kemer, Tekirova

4/5

Cena
od 10 965 Kč/os
Brtnik51:
Velmi příjemná dovolená u moře s nádherným počasím a teplým mořem, ubytování v hotelu je bezchybné , strava bohatá a snad každý si vybere, nápoje po celýden ve velkém množství, trochu znepříjemňuje pobyt chování některých rusky mluvících klientů. Personál je vstřícný a pokud zjistí že mluvíte jinak než rusky snaží se komunikovat a pokud jim dáte občas i nějaké spropitné pamatuje si vás a někdy to má i své výhody např. při hledání volného místa u stolu a pod.

Ubytování

Po první noci, kdy jsme byli ubytováni v dependanci vzhledem k pozdnímu příjezdu (2,00 hod.) jsme byli přestěhováni do hotelu do dvoulůžkového pokoje s výhledem do parku a k bazénu se skluzavkami kde jediným drobným nedostatkem byla trochu zanedbaná koupelna.


Strava a stravování

Stravování bohaté, každý si mohl vybrat jen někdy chybělo některé ovoce, které si rusky mluvící klientela hned při otevření jídelny odnášela v igelitkách (broskve, švestky, hrozny) to by nemělo existovat, vadilo nám i to že si na stůl nanosili jídlo , sladkost a ovoce, které rozvrtali a pak nechali na stole a končilo v odpadcích.


Vybavení, služby a personál

Vybavení dobré , personál slušný, usměvavý , ochotný, není co vytknout


Pláž a moře

Lehátka a slunečníky zdarma, pláž písčitá s oblázkovým vstupem do moře, písek je trochu hrubší, ale to ničemu nevadí, na pláži se neustále pohybuje personál a sbírá odpadky, moře čisté krásně teplé v září mělo 28°C.


Okolí hotelu

Hotel je situován v zeleni, člověk jej ani nemusí opustit, co se týká samotného městečka je vše zaměřeno na ruskou klientelu, ceny i sortiment, nejeli jsme nakupovat jeli jsme si odpočinout a tak nám to vyhovovalo.


Celkový dojem

Nádherný pobyt v hezkém prostředí s dobrým jídlem a pitím , člověk si odpočine u moře dobře se nají a napije , pokud vyhledává zábavu je k dispozici každý den nějaký program a diskotéka pro mladé. Pobyt lze doporučit všem, kterým nevadí ruskymluvící klientela.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno