Detail recenze: Hotel Malikia Resort Abu Dabbab

  Egypt

4/5

Cena
od 10 590 Kč/os
Jarka Syrová:
Vcelku pozitivní,jen italští animátoři jsou hluční a docela,,mistři světa"!!! Vím,že v takovém velkém komplexu musí člověk počítat se zábavou na pláži i v hotelu,hlasitější hudba a pod.,ale bylo jich prostě všude někdy až nad hlavu.Jinak hotel pěkný,udržovaný.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj byl pěkný,postel pohodlná,koupelna čistá,voda tekla dobře i studená i horká proudem,bydlela jsem nahoře a nebyl problém.O pokoj jsem si řekla na recepci a dostala jsem(za 10 dolarů)přesně jak jsem si přála-hned u moře..krásný výhled.


Strava a stravování

V Egyptě jsem byla po šesté,tak už můžu trochu srovnávat kvalitu stravování a tady musím říci,že mě trochu zklamalo.Ne,že by člověk trpěl hlady,to v žádném případě,ale trochu jednotvárné a stále se opakující menu.O plážové restauraci ani nemluvím a snack od 15:00-18:00..víceméně žádný..pár nějakých oschlých sladkých housek na talíři..palec dolů. Hotel s 5.hvězdičkami co se týče jídla dost slabý.


Vybavení, služby a personál

Žádný problém.I když jsem dávala na dveře visačku:neuklízet..stejně jsem měla každý den alespoň ustláno a uklizenou koupelnu.


Pláž a moře

Tak to bylo nejlepší..a vlastně kvůli tomu sem člověk jezdí..ne??? :-) Krásný korál i pozvolný vstup do moře a navíc vlny..paráda.


Okolí hotelu

Krásná dlooouhá pláž :-)


Celkový dojem

Pěkná dovolená o velikonocích..hlavně když u nás je ještě sníh.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h