Detail recenze: Hotel Mamlouk Palace Resort Sunrise Sentido

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Lucie S.:
Krásný hotelový komplex nedaleko centra Hurghady, který splní přání každé dovolené: odpočinkové, relaxační i té aktivní.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje se nacházely v rozsáhlém komplexu, který se skládal z několika budov. Nutno počítat, že pokud budete ubytování blízko pláže jako my, do hlavní budovy a restaurace je to kratší procházka. Každá budova měla tři patra, v přízemí pokoje byly s terasou, v druhém a třetím patře s balkonem. Doporučuji pokoje s balkonem, pokoje s terasou byly hned u hotelových chodníčku a předpokládám, že zejména v létě by se před Vámi promenádoval zástup lidí. Pokoje byly velmi pěkné, prostorné s velkou a krásnou koupelnou. Na pokoji minibar, (denně doplňována balená voda zdarma), rychlovarná konvice, TV, bezpečnostní schránka, fén.


Strava a stravování

Stále bylo z čeho vybírat. Velmi bohatá snídaně (na stanovištích dělali i čerstvá vejce, jak jste si přáli, vafle, koblihy), na večeři opět velký výběr, který se každý den trochu měnil. Velké množství zeleniny, méně ovoce. Výborné zákusky. Oběd v hlavní restauraci nemůžu soudit, jelikož jsme se využívali buď v bar na pláži (každý den jiný druh pizzy nebo sadwich, hranolky, zelenina) nebo u bazénu (vždy maso, těstoviny a různé přílohy). V hotelovém komlexu (spojeném se sesterským hotelem Sunrise Garden) se nacházely čtyři tématické "ala carte" restaurace: mexická, orientální, asijská a italská. V rámci all inclusive možnost využít po předchozí rezervaci 1x za pobyt, v rámci ultra all inclusive každý den.


Vybavení, služby a personál

Hotelový komplex má dva větší bazény (jeden v zimě vyhřívaný a s 2 tobogány), pár obchůdků, směnárna, bankomat, internetový koutek (za poplatek). Možnost využití i bazénu a obchodů vedlejšího hotelu. Možnost využití fitness centra zdarma, wellnes centra - za poplatek, v rámci ultra all inclusive možnost zdarma sauny a jacuzzi po předchozí rezervaci. Bohatý animační program, přes den např. moderní a vodní gymnastika, step aerobic, břišní tance, šipky, volejbal, vodní pólo, večer pak každý den jiný program v amfiteátru vedlejší hotelu. Personál velmi milý a ochotný, nikdo nevyžadoval bakšiš, pokud jste ho ovšem z vlastní vůle dali, starali se ještě více.


Pláž a moře

Hotel přímo u upravené a čisté pláže, lehátka a slunečníky zdarma. V prosinci, kdy jsem hotel navštívila, volné místa i dopoledne, věřím ale, že při plné obsazenosti obou hotelů musí být problém místa sehnat. Co se týče moře, jde o uměle vyhloubenou lagunu, dno písečné a moře čisté. Pokud chce někdo vidět rybky, musí se projít po molu, pro milovníky šnorchlování ale tento hotel není.


Okolí hotelu

Naproti hotelu se nacházejí obchodní centra, v jednom z nich i Cleopatra Bazar, kde můžete nakoupit za fixní ceny, v ostatních obchodech nutnost smlouvání. Do centra Hurghady necelých 20 km, možnost dojet taxíkem za cca 25 egyptských liber.


Celkový dojem

Hotelový komplex je opravdu krásný a odpovídá počtu hvězdiček. Od své dovolené jsem očekávala, že si především odpočinu a v zimních měsících se ohřeju, a to se mi 100% splnilo.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h