Detail recenze: MC Arancia Resort Hotel

  Turecko, Alanya, Konakli

3/5

Cena
od 10 965 Kč/os
Hanka:
Byli jsme ...4 dospěláci, z nichž 2 důchodového věku a 4 dítko...Velký ruch, hodně Rusů (nevadili), ale i jiné národnosti, krásné pokoje, krásný hotel, jídlo dobré (bez problémů), uvítali jsme hodně druhů vynikající zeleniny, ovoce, které vyrostlé přímo pod sluncem chutnají jinak než ty od nás. Odjížděli jsme kolem 2 v noci na letiště, všimli jsmi dalších lidí, kteří měli boxy s jídlem - snídaně nám nebyla na pětihvězd. přichystána, takže hladovění nebo nutná koupě. Pláž z písku, dovezeného z pískoven:-) bohužel čeřila prach a špínu,což nám nevyhovovalo. PRvní dny vlny, ale pak se v nich krásně plavalo a malá se taky pěkně vyblbla. Teplá voda, což je úžasné, 33 st na slunci, večer 25-6 st, paráda. Velmi chudý až trapný animační program. Naproti ve 4hvězd. hotelu daleko větší obměny, zábavy, zajímavé akce...v Arancii NIKOLI. Jinak Turci jsou snaživí, takže počítetje s dobrými nákupy, ale i smlouváním, což pro některé z nás bylo někdy dost vyčerpávající:) Celkově spokojenost!

Ubytování

krásné pokoje, denně ručníky, převlíkání, hodně prostředků do koupelny - ale také jsme tedy nechávali pravidelné menší částky (Eura)


Strava a stravování


Vybavení, služby a personál

personál - velmi mladí a někdy až drzí kluci, jinak Turci jsou asi jako všichni Jižani velmi živí a společenští


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Celkový dojem - spokojenost


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h