Detail recenze: Memphis Beach Hotel

  Řecko, Rhodos, Kolymbia

4/5

Ivona Šidáková:
Na naší dovolené jsme si připadaly jako v ráji. Úklid pokoje každý den, služby v jídelně vynikající - obsluhovala nás děvčata z hotelové školy z Prahy, tak byla velmi snadná domluva a dívky byly moc pracovité. Jídlo od snídaně až do večeře vynikající. Nikde jinde jsme tak dobrou kuchyni nezažily. Nápoje byly celý den volně k natočení, zmrzlina i pro dospělé také celý den, zelenina čerstvá, téměř denně hranolky, dobré masíčko a dipy. Prostě velká spokojenost. Delegátka paní Monika docházela do hotelu často a vždy poradila. Možnost nákupu byla v těsném sousedství a na pláž kousíček. Jediná chyba na kráse byly kameny při v vstupu do moře, ale za toto CK opravdu nemůže. Proto doporučujeme boty do vody. S kamarádkou jsme se dohodly že si dovolenou zopakujeme na tom samém místě, se stejnou CK a ve stejném hotelu. Děkujeme.

Ubytování

Uvítaly bychom větší balkon a výhled na moře.


Strava a stravování

Na žádné dovolené jsme nezažily tak perfektní jídlo a takový dostatek všeho, včetně nápojů.


Vybavení, služby a personál

Úklid denodenně, obsluha v jídelně česká a moc milá.


Pláž a moře

Vstup do moře po kamenech, to bylo nepříjemné. Jinak moře průzračné a azurově modré.


Okolí hotelu

Kouty kam nebylo vidět z hlavní cesty trochu zanedbané. Cestou k moři 2 parcely na prodej, proto neudržované. 2 bazény čisté a okolo pěkné posezení a lehátka. Možnost donést si pití i k bazénu.


Celkový dojem

Báječná dovolená.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.