Detail recenze: Meropi Hotel & Apartments

  Řecko, Kréta, Malia

4/5

Sylva P.:
Příjemný zrekonstruovaný hotelový komplex, vhodný i pro rodiny s dětmi. Areál prostorný, udržovaný a čistý. Leží 5 minut chůze od centra letoviska Malia a 180 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hezké a moderně zařízené pokoje s možností až 3 přistýlek s oddělenou ložnicí, lednice, kuchyňský kout, telefon, koupelna, balkon, klimatizace.


Strava a stravování

Polopenze formou bohatého bufetu, s možností přikoupení all inclusive. Jídlo bylo dobré a výběr pestrý.


Vybavení, služby a personál

K dispozici byla recepce s internetovým koutkem, 2x pool bar, 2 restaurace, 3 bazény - z toho 2 s oddělenou dětskou částí, se slunečníky a lehátky zdarma. Plážový volejbal, kulečník, velké dětské hřiště a mini club.


Pláž a moře

180 m od hotelu byla písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Moře bylo čisté.


Okolí hotelu

5 minut chůze od centra letoviska Malia = v pěším dosahu obchůdky, taverny, restaurace. Letovisko Malia je v podstatě součástí velkého turistického komplexu, jež společně s Malií tvoří ještě letoviska Hersonissos a Stalida-Stalis. Nachází se na severním pobřeží Kréty a je vhodné pro mladší klienty nebo ty, kteří na dovolené potřebují i společenské vyžití během večerů a nocí. Hotel Meropi je trochu stranou, takže poskytuje i klid a prostor pro relaxaci.


Celkový dojem

Příjemné ubytování v dosahu koupání včetně možnosti nočního společenského vyžití.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Meropi Hotel & Apartments

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h