Detail recenze: Hotel Messonghi Beach

  Řecko, Korfu, Moraitika

4/5

Teriik:
Vše bylo jinak než jsme čekali, nejsme nároční na žádné dovolené,ale když už něco napíší,tak by to alespoň z větší části mohla být pravda a ne jen lákadla pro turisty.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Na začátku jsme byli upozorněni,že pokoj,který je rodinný pro 4os bude malý pro 5os, ale že bude malý i pro 2os netušil nikdo. takže v místnosti 4x3 jsme se vtěstnali s dvoulůžkem,palandou a postýlkou+skříň,noční stolky a toal.stolek, kufry,které také nebylo kam odložit,jsme museli mít na terase s tím,že pokaždé ,když jsme odcházeli,jsme je museli dát do pokoje,protože by se k nám na terasu krásně došlo po střeše na kterou jsme koukali a čuchali smrady z výparníku,který byl hned naproti. Mimo jiné,tento úžo pokoj byl bez klimatizace i když v nabídce uvedená byla.V hotelu nám bylo řečeno,že malým písmem někde bylo poznamenáno,že za příplatek. Nejmenší koupelka,kde se dalo jen otočit a do sprchového koutu by se nevešel nikdo nad 90kg :-( Možná ubytování v bungalovech by bylo vhodnější,ale to jsme u našich cestovek nenašli.


Strava a stravování

Jídlo bylo docela dobré, jen toho ovoce bylo míň,ale ušlo to. Jen asi jednou se stalo,že nám přišlo néé moc čerstvé jídlo a také se to projevilo na wc. :-D


Vybavení, služby a personál

Okolí hotelu fajn,hřiště,bazénky(i když ne moc čisté),hry pro malé i větší děti,hlídání,animační programy, všechno možné. Personál ochotný. Jen jeden nedostatek,slibují slunečníky u bazénu a ty tam nebyly,a také málo lehátek.


Pláž a moře

Nedoporučuji jak píšou pro děti ani seniory,leda v botech,ale koušou tam ryby :-P. pláž docela šla,sprchy,bar pizzerie,ale moře bez pohybu,samé řasy, občas špína, špatný vstup do moře,vetší i menší slizké oblázky,proto tam nikdo moc nechodil,jen na takový pruh,který byl vytvořen a tam hlava na hlavě,a pak ty hladové rybky,které okusovaly a i kously. Rybník !!!


Okolí hotelu

Obchůdky,markety, bary, myslím že pěkné.


Celkový dojem

Jsme rádi,že jsme doma.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.