Detail recenze: Hotel Miraluna Seaside

  Řecko, Rhodos, Kiotari

3/5

Cena
od 9 900 Kč/os
Spelis:
Dovolená pro ty co si chtějí odpočinout a vyhledávají klid. Pro rodiny s dětmi věřím,že ráj na zemi :)

Ubytování

Pokoj byl klasicky. Až na věčně pokaženou klimatizaci která "řvala" od začátku pobytu nonstop až do konce byl pokoj příjemný,standartně vybavený a s krásným výhledem na bazén. Trezor se platí 2EURA na den.


Strava a stravování

Snídaně bohatá co se týče výběru. Od vajíček všeho druhu přes ovoce,zeleninu,sladká jídla včetně palačinek. Na oběd jsem nechodili tudíž nemůžu napsat vlastní názor,ale odpolední snack byl bohužel nic moc. Navíc plastové kelímky na kávu i na rádoby alkohol a nealkoholické nápoje,které také bohužel neviděly Coca-Colu ani džus ani z dálky nebyli dle mého názoru kvalit 3*** natoz 4**** hotelu. Večeře byli podobně jako snídaně bohaté co se týče výběru,ale za celých 12dní našeho pobytu nebyla ve výběru žádná změna a navíc bylo jídlo POKAŽDÉ studené. Bohužel mi i chyběla balená voda.


Vybavení, služby a personál

Když pomineme zničené židličky a takové ty maličkosti byl hotel pěkný. Personál milý a vždy "po ruce". V bazénu jsme byli jednou a příliž nevoněl. Jinak věřím,že rodiče ocení dětský bazének s lodí a prolézačkama. Animační program pestrý a pro rodiny s dětmi věřím že užitečný.


Pláž a moře

Pláž oblásková s mírnějším vstupem do moře už písečným. Za dvě lehátka a slunečník 6EURO za den. Vše na pláži je placené i bar,neni v rámci ALL INCL.


Okolí hotelu

Hotel leží v blízkosti malého města. Vzdáleného asi 1,5km pěšky což je příjemná i večerní procházka. Pro ty co se rádi vozí zde jezdí i vláček za poplatek. Pokud si chcete pujčit auto tak je hotel v polovině ostrova. Tudíž se všude krásně dostanete.


Celkový dojem

Dovolená se nám až na pár drobností líbila. Hotel bych doporučila těm kdo mají rádi klid a chtějí si tak jako my odpočinout. Řadím se k náročným klientů a tento hotel bych doporučila na 8 dní,víc ani den ;)


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno