Detail recenze: Hotel Mythos Palace Resort & Spa

  Řecko, Kréta, Kavros

5/5

Sylva P.:
Mythos Palace ***** je oproti mnoha hotelům, které jsem na Krétě navštívila, dosti luxusní hotelový komplex. Je umístěný přímo u písečné pláže v Kavrosu a je postavený v tradičním krétském stylu. Do centra většího letoviska Georgioupolis je to asi 4 km.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování v moderním duchu. Odpovídalo 5*. Pokoje dvoulůžkové s možností 2 přistýlek, s klimatizací, telefonem, TV, koupelnou, fénem a balkónem. Některé pokoje v přízemí s vlastními bazénky.


Strava a stravování

Stravování formou polopenze nebo all inclusive. Jídlo bylo velmi dobré a bohatý výběr.


Vybavení, služby a personál

Prostorná vstupní hala s recepcí, posezením a obchůdky. Součástí hotelu byl venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, jacuzzi, hlavní restaurace, koktejlový bar a bar na pláži. K dispozici společenská místnost s barem, miniclub, fitness, masáže, kadeřnictví, minimarket. Animační programy pro děti i dospělé. Dětské hřiště, stolní tenis, billiard, air hockey, plážový volejbal a vodní sporty. Slunečníky a lehátka byly zdarma u bazénu i na pláži. Areál hotelu byl prostorný a udržovaný.


Pláž a moře

Prostorná písčitá pláž se slunečníky a lehátky zdarma. Vstup do moře místy s malými oblázky, jinak pozvolný. Moře bylo čisté. Pláž byla přímo u hotelu.


Okolí hotelu

Do centra většího letoviska Georgioupolis je to asi 4 km. Kavros, bývalá rybářská vesnička, je dnes městečko a turisty oblíbené letovisko, které si zachovalo původní ráz a atmosféru. Nachází se na severním pobřeží Kréty, přibližně 18 km od historického města Rethymno a asi 4 km od letoviska Georgiopolis. Celá oblast působí klidněji a je vhodná spíše pro klienty vyhledávající místo k relaxaci a odpočinku s výhledy do skal a zeleně. Blízko Kavrosu je unikátní a největší krétské sladkovodní jezero Kournas, kde jsou k vidění sladkovodní želvy a krabi. Pláž u Kavrosu se táhne v délce 20 km, je nejdelěí na Krétě, a byla oceněna modrou vlajkou. Údajně k ní připlouvají želvy Caretta caretta, což je takový indikátor čistoty vody.


Celkový dojem

Moc hezký, moderní až luxusní hotelový komplex na pěkném místě, s prostornou pláží a čistým mořem. Vhodný i pro rodiny s dětmi.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Mythos Palace Resort & Spa

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h