Detail recenze: Hotel Ve Svatém Filipu dobre bolo

Chorvatsko

Jirka:
Naše první zkušenost s Chorvatskem je velmi dobrá

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Uprostřed léta , by asi ta klimatizace chyběla, ale na začátku června v pohodě. Jinak čisto, . ..nenapadá mě nic co by stálo za kritiku.


Strava a stravování

Jídlo dobré, bufet průběžně doplňován, takže dostatek.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu ALBA je na slušné úrovni, odpovídá počtu hvězdiček. Personál slušný, vstřícný - viditelně o turisty stojí :-) Zklamala mě hotelová wifina. Čekal jsem, že na recepci dostanu jako host přístupové údaje gratis ale kdeže . . . .chodil jsem internetit do hospody Picigin na promenádě u moře.


Pláž a moře

Každý kdo jede do Chorvatska ví, že tam převažují na pláži kamínky a ve vodě je třeba dávat pozor naježky. Z hotelu k moři 150 - 200m. Teplota vody na začátek léta docela příjemná. Pro vstup do moře je skoro nezbytné mít boty - kluzké kameny , ježci.


Okolí hotelu

Za hotelem Alba vede stará Jadranská silnice, my jsme měli pokoj směrem na moře, takže nám nevadila. V okolí hotelu nic moc zajímavého ale podél moře se dá jít kilometry nalevo či napravo a to je pro suchozemce příjemné.


Celkový dojem

Klidně si dáme repete :-)


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h