Detail recenze: Niriides Hotel

  Řecko, Rhodos, Kolymbia

4/5

Kateřina R.:
Příjemná dovolená v letovisku se spoustou barů a taveren. Hotel bych po ostatních zkušenostech z Řecka hodnotila spíše kategorií 3* s větší vzdáleností od pláže.

Ubytování

Pokoje byly na řecké poměry velmi prostorné a hezky zařízené. Náš pokoj č. 205 měl i větší krásnou terasu. Po prvních pozitivních dojmech a zabydlení jsme si ale začali všímat nedostatků. Největším problémem byla pro nás klimatizace, která nefungovala, jak má, velmi málo chladila (centrální klimatizace) a úplně chyběla regulace teploty. Pak zde již bylo vidět mírné opotřebení nábytku, např. zlomené nohy postelí, ze zdi vytržená zásuvka.


Strava a stravování

K našem zájezdu jsme měli přikoupenou polopenzi, která byla formou bufetových stolů. Snídaně by se dala označit za rozšířený kontinentální bufet. Průšvih byly ovšem vajíčka (ať už na tvrdo nebo volské oka), který byly vždy skoro syrové. Chybělo čerstvé ovoce. Večeře se skládala z předkrmu (nakrájená zelenina, saláty, tzaziky, olivy, polévka), hlavního chodu (těstoviny, masová směs, ryba, občas problém vybrat si z nabídky, ale jídlo bylo chuťově dobré), dezertu (menší výběr z dezertů, pouze želé, různé sladké pěny a zmrzlina, která nás potěšila) a ovoce (pouze vodní a žlutý meloun, hrozno, vyschlý pomeranč). Hotelová restaurace v době večeří byla často plná a hosté museli na stůl čekat v prostorách recepce.


Vybavení, služby a personál

Personál byl příjemný a milý. Úklid pokoje probíhal každý den kromě neděle a to bez problémů. Ostatní služby hotelu jsme nevyužívali. Hotel je také vybaven bazénem, který byl udržovaný a pěkný.


Pláž a moře

Největší kámen úrazu, na který bychom chtěli upozornit. Místo udávané vzdálenosti 450 metrů od moře nám GPS ukazovala vzdálenost 750 metrů od hotelu jen po schůdky k pláži. Pláž je písečná s oblázky, pro vstup do vody jsme nepotřebovali obuv, někdo by ji ale možná upřednostňil. Moře bylo krásně čisté a teplé. Na pláži sada lehátek a slunečníku za poplatek (8EUR). Zkoušeli jsme i jiné pláže v okolí, ale vzdálenost od hotelu se bohužel nelišila.


Okolí hotelu

V nedalekém okolí řada taveren, obchodů a barů.


Celkový dojem

I přes různé nedostatky jsme si dovolenou velmi užili. Určitě doporučujeme vypůjčit si v místních půjčovnách auto ( např. Rhodos Cars za 85EUR na tři dny) a projet si celý ostrov, který 100% stojí za poznání. Hotel bychom však doporučili méně náročným klientům, kterým nebude vadit větší vzdálenost od pláže.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.