Detail recenze: Novostar Houda Golf Beach & Aquapark Hotel

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

Marek Nguyen:
První den na pláži jsme si všimli,že na břehu je hodně řas,druhý den ráno už tam nic nebylo ale odpoledne zase to samé ale pravidelně to čistí.Chodí tam hodně obchodníků,mají dovoleno chodit jen pouze u břehu tak se nebojte,prodávají různé suvenýry od ovoce až po cigarety nebojte se smlouvat :)

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel je krásný,nechápu jak to,že mají jen 3 hvězdičky... hotel je čistý,veřejné wc na recepci je čisté,wc na pláži je trošku špinavější ale za to můžeme my,když někdo neumí zvednou prkénko... každý den čisté ručníky vše pěkně voní,ustlané postele jen na pokoji jsme našli 2 šváby ale měli jsme celou noc otevřený balkon.Fotky na kterém prezentují ten to hotel bych se dvakrát neřídil hotel je velmi moderní.Co se týče Wi Fi nemohl jsem se připojit asi 6 dní přes mobil ale na tabletu jsem se připojil.


Strava a stravování

Zábava tam je neomezená od fitnes až po lítáni na padáku,které stojí jen 35 dinárů strava výborná,vše čisté,jídlo mi velmi chutnalo,jde to i na mě vidět :) na poslední večeři jsem měli ,krasný ozdobený stůl.


Vybavení, služby a personál

Personál jsou velmi ochotní a také skvělé pobaví,vždy se nám věnovali,vždy se jím dával bakšiš za to že se o nás krásně staraly :) nic jsem nám také na pokoji neztratilo :)


Pláž a moře

Zábava tam je neomezená od fitnes až po lítáni na padáku,které stojí jen 35 dinárů strava výborná,vše čisté,jídlo mi velmi chutnalo,jde to i na mě vidět :) na poslední večeři jsem měli ,krasný ozdobený stůl.


Okolí hotelu

Okolí hotelu jsou supermarkety celkem 3 ale ta poslední stojí na prd nikdo tam nechodí kousek od hotelu je nepořádek jinak fajn.Zapoměl jsem dodat cesta do Monastiru a sousse taxíkem stojí 10 dinárů za naše 130kč jinak jezdí takové mini dodávky jsou bud žluté nebo bílé cesta do města je mnohem levnější jen za 1 dinár 13kč


Celkový dojem

Celkový dojem.. byli jsem tam od 28.5 2013 do 4.6 2013 dneska jsme se vrátili domů a už se mi stýská :( byla to má nejlepší dovolená,prostě dovolená snů!!!!!


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h