Detail recenze: Hotel Ora Resort Watamu Bay

  Keňa, Severní pobřeží, Watamu

4/5

Cena
od 32 714 Kč/os
Olga:
V Keni jsme počítali hlavně se safari, což se nám splnilo nad očekávání, dvoudení výlet v džípech byl úžasný, viděli jsme spoustu zvířat, hlavně žirafy, slony, také lvi, atd. Ubytování při tomto výletu bylo velice dobré, delegát se snažil. Takže paráda!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

S tímto resortem, který se ještě jmenoval Ndovu Beach Village jsme byli maximálně spokojeni.


Strava a stravování

Stravování bylo velmi bohaté, i na dvoudenním výletě, hodně ovoce a zeleniny, čerstvé džusy, výběr opravdu velký.


Vybavení, služby a personál

Ubytování v tomto resortu je v přízemních dvojdomcích přímo u pláže, v resortu jsou dva bazény, restaurace, dva bary přímo u bazénů, v dvojdomcích nebyl problém se studenou tekoucí vodou, i když nebyla studená, ale v takových teplotách se s tímto nic dělat nedá, tak se musí chodit koupat do bazénu! Personál vždy slušný, ochotný a Keňané jsou opravdu milí lidé.


Pláž a moře

Reskort se nachází přímo u pláže, když nastal odliv, moře ustoupilo o skoro kilometr. Pak se po moři dá korzovat jako po promenádě. S přílivem byla čistota moře úplně jiná.


Okolí hotelu

Resort je o samotě daleko od centra města Malindi, ale tohle vůbec nevadí, kdo chce, tak se tam určitě dostane.


Celkový dojem

Navštívili jsme už hodně zemí, ale dovolená v Keňi byla fantastická! Rozhodně doporučuji a také tento resort, který se mi velmi líbil také doporučuji . Keňa je úžasná země, lidé přátelští a milí, takže všem můžu říct, navštivte Keňu!


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h