Detail recenze: Palm Bay Hotel

  Řecko, Kréta, Sissi

4/5

Sylva P.:
Hotel Palm Bay je složený z několika budov a nachází se v klidnějším místě asi 100 m od písčito-oblázkové pláže. Asi 800 m od něj je centrum letoviska Sissi, které je v blízkosti letoviska Malia. Letiště v Heraklionu je vzdálené asi 45 km. Je to příjemný komplex plný zeleně.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje byly zařízené v tradičním krétském stylu, koupelna, WC, fén, telefon, SAT TV, balkón nebo terasa. Minibar byl na vyžádání. Klimatizace a trezor byly za poplatek. Odpovídalo kategorii 3*.


Strava a stravování

Stravování formou bufetové polopenze.


Vybavení, služby a personál

Hostům byly k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace à la carte, tři bary a bazén s lehátky a slunečníky zdarma.


Pláž a moře

Klidnější písčito-oblázková pláž, místy s většími kameny, je od zahrady areálu vzdálena asi 100 m. Moře bylo čisté. Vstup do moře se mi nezdál vhodný pro děti či hůře pohyblivé osoby.


Okolí hotelu

800 m od hotelu je centrum Sissi. Letovisko Sissi leží na severním pobřeží ostrova Kréta, asi 40 km od hlavního města Heraklion a v blízkosti letoviska Malia. Tato oblast byla původně plná rybářských vesniček. V okolí je mnoho archeologických nalezišť.


Celkový dojem

Oblast na severním pobřeží Kréty, tedy i v okolí Sissi, je obecně vhodná spíše pro mladší klientelu anebo ty, kteří vyhledávají na dovolené i společenské vyžití, jako třeba music bary, taverny, diskotéky, ale také plážové atrakce či možnost pěší turistiky a cykloturistiky. Palm Bay je sice na klidném místě, areál je udržovaný, plný zeleně a působí intimním dojmem, ale vzhledem k pláži a celkem větším kamenům není dle mého názoru moc vhodný pro rodiny s dětmi či méně pohyblivé osoby. Pláž trošku kazila celkový dojem. Jinak to byl příjemný komplex.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h