Detail recenze: Palmyra Golden Beach Skanes Hotel

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

Sunny:
Po příjezdu jsme klasicky dostaly klíče od pokoje a náramky all inclusive. Vše vypadalo v pohodě. Po ubytování jsme se šly podívat na večerní animační program, který nestál za nic, ale aspoň nebylo ticho a něco se dělo. Na to, že v celém hotelu bylo minimálně lidí, pinglové neměli skoro žádné skleničky, ani kelímky. Člověk si připadal, jak když je na dovolený někdy v prosinci, a ne v hlavní sezóně. Ale dejme tomu, stane se. Ovšem po ránu jsem zjistil, že hlavní restaurace, kde má být snídaně, oběd, večeře je zavřená (v hlavní sezóna) a jídlo se podává kousek od pláže ve špinavé místnosti. Snídaně chudá, ale tak dalo se z tý bídy vybrat. Pecka byl oběd, na kterým nebylo téměř nic...pár plátků kuřecího masa, těstoviny, špagety, rýže a nedobrá ryba :-/ . Meloun, buchta, puding, a okurka a ještě nějakej podivnej salát. Takže výběr skutečně bezvadnej za ty prachy co za to chtěli a na to, že hotel má 3+. A z toho nic co měly toho bylo ještě míň, když přišli Rusáci, kteří si nesli plné talíře. Večeře naprosto stejná. Co se týče úklidu všude krom pokoje, tak no coment. Totální špína, humus, no prostě katastrofa. Jelikož nefungovala hlavní restaurace, tak se jedlo venku. Takže jste jedli s mouchami (klasika), s nějakejma ptákama. No prostě konec. Bazén špinavej jako kráva. Plnej písku zakalenej. Moře bylo to jediný, kde se dal strávit den. Taky byla to malinká plážička, ale celkem čistá, tak proč ne. U bazénu minimum lehátek ( dokonce většina dřevěných z nejakejch 90 let :-D ). Bary u bazénu byly dva, ale většinou fungoval jenom jeden. To by stačilo, kdyby tam měli to co maji mít. Fanta,Cola, Sprite, voda a ty džusíky + pivko. Ale vvětšinou byla jenom Fanta a to pivo. Vnitřní bar měl kafe a vodu. Káva byla jenom asi dva dny, potom pouze tekla pouze obyčejná voda. Sem tam nějakej tvrdej chlast. Animace přes den docela šly, jelikož je to malej hotel, tak vám nic neunikne. U bazénu standartně hrála muzika (celkem hrál slušně). Všichni přes den jedli v plavkách, takže večer u animace byly slaný, mokrý židle. Člověk když si sednul v něčem bílým, tak byl slušně zas..... . Personál taky žádná sláva, neochotný. Pokoje uklízečky uklízeli v pohodě. Škoda, že v hotelu nebyla maurská kavárna. :-( ale ta tu bejt neměla, takže fajn. No samozřejmě už nikdy více. Totálně vyhozený prachy za nic. Nikomu nedoporučuji. Cenově to absolutně nevyhovuje. Jó kdyby za to chtěly desítku za osm dní tak neřeknu ani slovo. A hodnocení 3+ fakt ne. Zammě 2-, a to jsem hodnej. Byl jsem v několika hotelech v Tunisku i na Djerbě, a tenhle zaručeně nejhorší. Vědět to dřív, tak člověk jel třeba do Safi, která je poměrně luxusní a největší pecka je, že byla ještě levnější :-D

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Celkem ušlo.


Strava a stravování

Jídlo jedna velká katastrofa. V provizorní místnosti nebylo téměř nic. A to nemluvím až o třiceti minutových frontách. Pokud si člověk tuto frontu vyčkal, většinou na něho stejně skoro nic nezbylo...A tak byl člověk rád, když uzmul trochu rýže, tomatové omáčky...A když bylo štěstí, tak i třeba pár plátků melounu. Což byla jediná zelenina co se podávala. A takto to chodilo každý den 3x denně. Nemluvě o tom, že uklízečky pravidelně během snídaně vytíraly podlahu, hned vedle vás špinavým hadrem při výběru jídla. Obrovský problém byl i s pitím, nejen že nebylo co pít, protože neustále něco nebylo, jako Cola, Fanta, atd. Ale když náhodou něco měli, tak zase nebylo do čeho to nalít. Hotel byl z půlky obsazený, no a i tak neměli skleničky. Přitom by bohatě stačilo pořídit jednorázové kelímky, jako to mají v ostatních hotelech. Alkohol místní výroby nebyl nikdy. Místo toho nepitelná vodka, a červené a bílé víno. Které taky často nebylo. Kolikrát to dopadlo tak, že si člověk vzal zbyteček a šel si to vypít z flašky.


Vybavení, služby a personál

Hotel už je dost vybidlenej. Všechno starý, zničený...


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Nikdy víc!!!!!


Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.