Detail recenze: Palmyra Golden Beach Skanes Hotel

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

Jirka:
Zdravíme přímo z hotelu, určitě jste četli,že v popisu hotelu je také wi-fi zdarma, což je a i nyní toho využíváme. Jsme tu s cestovní kanceláří Best reisen, paní delegátka čekala na letišti, a vše proběhlo bez problémů. Hotel je asi 10 min od letiště v Monastiru což je velká výhoda.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel jako takový se zdá , že nejlepší léta ma již zasebou, ale i tak je zde plno klientu a nevypadá špatně. Největší nedostatek který pociťujeme, je klimatizace - na pokoji sice klimatizace funguje, ale tím způsobem že za celou noc na maximum ochladila z 26°C na 24°C - to si můžu rovnou otevřít okno, jenže když vám večer venku hraje diskoteka a ráno štěbetají vrabci tak se nespí nic moc.( letadla sice dělají taky rámus ale není to hruza - mi to osobně vubec nevadilo). Klimatizace však nešla během naší návštěvy nikde jinde( restaurace, prostory recepce ). Proto mají celý den v restauraci otevřené okna aby to aspoň větralo a nalítá tam much, že se při obědě musíte ohánět aby vám neseděly na talíři! Takže největší problém je KLIMATIZACE a MUCHY ! ( dodatečná informace od delegátky: v období 1.7 - 31.8 je v Tunisku povinná funkční klimatizace v hotelových prostorech, takže klienti, kteří míří do tohoto hotelu v tomto období už naše problémy mít nemusí)


Strava a stravování

V rámci all-inclusive mi příjde že je zde menší výběr než například v hotelech které jsme již navštívili. Na jídlo si však nestěžujeme, vždy se najde něco k jídlu. Ovšem většinou na stolech chybí příbory, protože obsluha nestíhá. A ty hejna much vážně dokážou jídlo znepříjemnit! Jinak pití bez problémů.


Vybavení, služby a personál

Hotelový persolnál je ochotný a nepožaduje bakšiš jako třeba v Egyptě (ovšem jsou vděčni za každý denárek). Pokoje jsou ucházející a pokojské uklízí každý den.My, jakožto nenároční klienti se dokážeme spokojit skoro se vším, ale jak jsem již zmiňoval klimatizaci a mouchy - to je zásadní nedostatek. Zrovna teď sedíme v hotelovém lobby ( u recepce) a je tady nějakách 28°C. Člověk příjde chvilku na internet aby se podíval co doma, spojil se s rodinou a odchází se spocenýma zádama! Prostě není kam se jít ochladit ( jedině moře nebo bazén - ale né večer).Ten problém s klimatizací na pokoje je ale asi jen náš problém protože známí říkali, že jim chladila.


Pláž a moře

Pláž je celkém pěkná, jemný, světlý písek a pozvolný vstup do moře.Ujdete asi 60 metrů než jste po pás ve vodě - ideální pro děti.Tohle místo však není vhodné pro potápění ( ve srovnání s Egyptem ), nějací ti mořští tvorečci tam jsou ale hlavně písčité dno porostlé chaluhami. Shrunuto - koupání v moři v pohodě.Na pláži je ale nedostatek lehátek, takže když si ráno nějaké před snídaní neobsadíte, pak můžete hledat marně. Personál se snaží chaluhy ze břehu vyčistit a jde jim to - u tohoto hotelu se nám zdála plaž čistší než u vedlejších. Písek na pláži jednou týdně prokypří ale i tak tam zustavají vajgly.Možná je problém v tom že někteří kuřáci pohodlně zahodí vajgl do písku než aby se nahli ke slunečníku kde je košík na toto.


Okolí hotelu

Jako všude jinde - mimo hotel se už o nic tak nepečuje.


Celkový dojem

Píšu možná hodně kriticky, ale chtěl jsem upozornit hlavně na nedostatky tohoto hotelu.K čemu jsem se nedostal je z mého pohledu vyhovující a v pořádku.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno