Detail recenze: Penzion Plamar

  Bulharsko, Primorsko

4/5

Cena
od 7 280 Kč/os
Hanka:
Perfektní dovolená

Ubytování

Ubytování skvělé, nerušil nás noční život z promenády a přitom je to kousek na hlavní třídu i na obě plážea také aquapark byl za rohem. Vybavení:televize, lednička, varná konvice, na balkoně věšák na prádlo i s kolíčky. Úklid a výměna ručníků každý den. Při odjezdu nás nikdo nenutil opustit byt v nějakou danou hodinu, takže jsme se došli ještě ráno vykoupat do moře, pak v klidu sprcha, oběd a čekání na odvoz. Doporučuji- velmi příjemné bydlení.


Strava a stravování

Zájezd jsme vybrali bez stravy a nelitujeme. V Primorsku je velmi levně, takže není problém si kdykoliv nakoupit, zajít na pizzu, výbornou čínu, po cestě na pláž min. dvě pekárny a supermarkety. Protože jsme jeli s malým dítětem, netroufli jsme si ochutnat místní speciality a i vodu jsme kupovali raději balenou.


Vybavení, služby a personál

Viz. ubytování.


Pláž a moře

Pláže kousek procházkou, vyzkoušeli jsme obě, lepší nám příšla severní. Na jižní nebyla moc čistá voda, na severní průzračná a přitom krásně teplá. K dispozici od Alexandrie slunečníky zdarma, lehátko 5 leva. Na pláži možnost koupit nápoje, jídlo, donáší tam vařené kukuřišné klasy a něco jako velké preclíky s čokoládovou náplní. Obojí za 2 leva.


Okolí hotelu

Viz. ubytování.


Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené je ten nejlepší. Jak z Primorska, tak ze skvělého přístupu ať firmy Zájezdy.cz nebo Alexandrie. Přímo v Primorsku české centrum a ještě kancelář Alexandrie. Na letišti v Praze i v Burgasu na nás čekali delegáti Alexandrie s informacemi. Vše zajištěno a perfektní. Mile nás překvapily desky od Alexandrie připravené na pokoji se základními informacemi, mapkou a slovníčkem. Také předplacené parkování Go parking bez chybičky. Nemáme c o vytknout a jestli to půjde, příští rok jedeme znovu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h